12.03.2010 08:05

KOLEJNY SUKCES KOSZYKARZY Z ROCZNIKA 1997 Z UKS KOMORÓW - ZŁOTY MEDAL W NIDZICY

38
W dniach 5 – 7 marca 2010 drużyna koszykarzy z UKS KOMORÓW uczestniczyła w Ogółnopolskim turnieju minikoszykówki dziewcząt i chłopców o puchar Burmistrza Nidzicy . UKS Komorów wygrał wszystkie mecze i zajął pierwsze miejsce.
Nasze wyniki:
UKS Komorów - Nidzica 46 : 25

Bielsk Podlaski – UKS Komorów 27 : 45

UKS Komorów - Basket Kwidzyn 44 : 35

UKS Komorów - Pasłęk 67 : 18

Anwil Włocławek – UKS Komorów 28 :43

Co ważne naszymi rywalami były m.in. renomowane drużyny : Anwil Włocławek – to mistrz województwa Kujawsko – Pomorskiego, a Basket Kwidzyn to lider rozgrywek w województwie Pomorskim.
Cały turniej odbywał się szkole nr 3 w Nidzicy. Wolne chwile w Nidzicy spędziliśmy na zwiedzaniu zamku . ( zdjęcie )
Eryk Janczak

Za pierwsze miejsce młodzi koszykarze z UKS KOMORÓW otrzymali wielki puchar, medale, pamiątkowe kubki oraz koszulki.
Tomasz Drzewiecki został wybrany do piątki gwiazd turnieju, a Piotr Paziewski został uznany najlepszym zawodnikiem naszej drużyny w tym turnieju – chłopcy otrzymali statuetki.