16.03.2021 16:55

Koszykarki UKS Nowa Wieś w ćwierćfinale Mistrzostw Polski!

53
Koszykarki z UKS Nowa Wieś przeszły do ćwierćfinału Mistrzostw Polski, wygrywając ostatni mecz sezonu. UKS Nowa Wieś reprezentuje Gminę Michałowice w kobiecej koszykówce.

Pomimo pandemii rozgrywki młodzieżowe odbywają się  w rygorze sanitarnym, bez publiczności.

Juniorki w ostatnim meczu sezonu zasadniczego podejmowały jednego z faworytów tegorocznych rozgrywek UKS 3 Żyrardów. Po bardzo emocjonującym i wyrównanym spotkaniu nasza drużyna udowodniła, że zasługuje na reprezentowanie województwa mazowieckiego w  Mistrzostwach Polski wygrywając 60 : 56.

Sezon jeszcze trwa, Ćwierćfinały Mistrzostw Polski U17K, odbędą się w dniach 26-28 marca 2021r.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców naszej gminy do kibicowania i trzymania kciuków za naszą drużynę - transmisja meczu i relacja na kanale PZKosz.

Gratulujemy zawodniczkom i trenerom  Annie Adamczewskiej, Cezaremu Grzelakowi i trenerowi przygotowania motorycznego, Kamilowi Wąchockiemu.

Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Julia Hryciuk, Karolina Domaradzka, Julia Gębal, Alicja Głąbikowska, Weronika Kobza, Kinga Kowalczyk, Dominika Kwasiborska, Agata Młyńska, Julia Mróz, Aleksandra Pniewska, Katarzyna Przybytniak, Oliwia Pacocha, Julia Runkwitz, Aleksandra Smolarczyk.

Arkadiusz Młyński

foto UKS Nowa Wieś

Zobacz także