Złoto i brąz na ogólnopolskim turnieju w Łomży
Podobne tematy: szkoła w Komorowie

Na Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki w Łomży zawodnicy z UKS Akademia Koszykówki Komorów wywalczyli złoto i brąz. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Karol Skrętowski, zaś w najlepszej piątce znaleźli się Maciek Małecki i Janek Paradowski. Gratulujemy!

Pod koniec listopada koszykarze z UKS Akademia Koszykówki Komorów udali się na turniej ogólnopolski do Łomży. Była to już 25 edycja turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Łomża.

W turnieju w kategorii 2007 klub z Komorowa wystawił dwa zespoły. Jeden z rocznika 2007, drugi szkoleniowo młodszy.

Po trzech dniach rywalizacji w finale spotkał się  zespół z Komorowa I z zespołem z MKS z Grójca. Komorów I wygrał 47 : 20, zajmując tym samym I miejsce w turnieju.

W rozgrywkach o trzecie miejsce komorowski młodszy zespół, po zaciętym meczu, wygrał z  UKS "47" Białystok 22:17.

8. JAR Elbląg

Chłopcy otrzymali brązowe i złote medale oraz puchary. Najbardziej wartościowym zawodnikiem turnieju został Karol Skrętowski. W piątce gwiazd turnieju znaleźli się Maciek Małecki i Janek Paradowski. W drugiej piątce wyróżniono Wojtka Borka oraz Pawła Mazurka. Najlepszymi zawodnikami w zespole okazali się Cezary Miernicki oraz Tomasz Bodzan.

Drużyny z UKS Akademii Koszykówki Komorów mogły uczestniczyć w turnieju dzięki dotacji gminnej dla organizacji pozarządowych, a także wsparciu rodziców .

Grzegorz Tomaszewski - trener

Nareszcie wakacje! Tak wyczekiwane przez wielu uczniów, którzy jak najszybciej chcieliby rozpocząć czas wspaniałej zabawy. Koniec roku szkolnego to także okazja do podsumowań i prezentacji osiągnięć, a tych w tym roku szkolnym było naprawdę sporo.

„Zdrowo i aktywnie w Gminie Michałowice” to nazwa gminnego konkursu, który propaguje zdrowy styl życia, a jego uroczysta gala, na której zostali nagrodzeni jego laureaci odbyła się 7 czerwca, w sali multimedialnej urzędu gminy.

Już za kilka dni rozpoczną się upragnione wakacje, a ostatnie dni roku szkolnego są bardzo dobrą okazją na przypomnienie najważniejszych zasad bezpiecznego wypoczynku.

Fundacja Okiem Kamery w urzędzie marszałkowskim (zdjęcia: Katarzyna Wołek)

Młodzi filmowcy w akcji 25.04.2018 14:10

Przed młodzieżą działającą w Fundacji Okiem Kamery przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Komorowie kolejne wyzwanie. Młodzi filmowcy zostali poproszeni przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego o przeprowadzenie konkursu filmowego związanego z setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości.

WARSZTATY TANECZNE - SZKOŁA W KOMOROWIE Foto:bz.

WARSZTATY TANECZNE - SZKOŁA W KOMOROWIE 17.04.2018 07:25

Warsztaty taneczne są drugą, obok zajęć plastycznych, propozycją, która umożliwia rozwijanie zdolności młodych mieszkańców Komorowa. Odbywają się w szkole w Komorowie.

WARSZTATY PLASTYCZNE W KOMOROWIE Foto: bz.

WARSZTATY PLASTYCZNE W KOMOROWIE 29.03.2018 09:20

20 marca ruszyły warsztaty plastyczne w Komorowie. Już pierwsze zajęcia okazały się być owocne w pomysłowe prace, wykonane przez dzieci i młodzież z Komorowa.

Za nami Wielka Gala Laureatów Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej „Singing Schools”. Koncert finałowy, w którym wystąpili laureaci konkursu odbył się 17 marca, w sali multimedialnej urzędu gminy.

Komorowskie LO Brązową Szkołą 2018 r. rankingu PERSPEKTYW !

Komorowskie LO "Brązową Szkołą 2018 r." rankingu PERSPEKTYW ! 12.01.2018 09:25

10 stycznia br. w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej zostały ogłoszone wyniki XX jubileuszowego Ogólnopolskiego Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2018. Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej w Komorowie zajęło wysokie 79 miejsce w województwie mazowieckim, zaś w ogólnopolskim rankingu zostało sklasyfikowane na 351 pozycji. Gratulujemy

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczniom, jak również ich opiekunom-trenerom, którzy reprezentowali gminę Michałowice w turniejach "Mazovia Cup" w roku szkolnym 2016/2017. To dzięki nim już po raz trzeci nasza gmina zajęła I miejsce w podsumowaniu Turniejów Sportowych organizowanych w ramach Stowarzyszenia Gmin Zachodniego Mazowsza „Mazovia”.

Grudzień do czas, kiedy większość z nas zaczyna myśleć o świętach. Bożonarodzeniowe kiermasze to znakomite miejsce, by znaleźć coś ciekawego na prezent. W komorowskiej szkole, po raz kolejny, odbył się „Kiermasz rękodzieła”.