19.07.2019 08:10

Aktywne Wakacje w Gminie Michałowice

298
Już od 24 czerwca, od poniedziałku do czwartku, w czterech strefach rekreacji zlokalizowanych na terenie naszej gminy odbywają się zajęcia rekreacyjne, w których mimo kapryśnej pogody na dzieci czeka mnóstwo atrakcji i świetnej zabawy.

Aktywne wakacje w gminie Michałowice to projekt, który jest już realizowany od kilku lat, więc i w tym roku nie mogło go zabraknąć. W czterech strefach rekreacji zlokalizowanych w: Michałowicach przy ul. Szkolnej [poniedziałki], Komorowie przy ul. Kolejowej [wtorki], Regułach przy ul. Wiejskiej [środy] i Komorowie przy zalewie [czwartki] od godziny 10:00 do 15:00 odbywają się zajęcia prowadzone przez animatorów z „Wyjątkowe Urodziny”, którzy dbają o to, aby wszystkie dzieci dobrze się bawiły. A okazji do tego niewątpliwie nie brakuje. Gry, zabawy, konkursy, mecze piłkarskie, koszykarskie i speedballu. Do tego dmuchane zjeżdżalnie, skakańce oraz zabawa w kalambury, a także wodne bitwy w upalne dni. W wakacyjny czas dzieci, które aktualnie nigdzie nie wyjechały, mogą zapomnieć o nudzie. Dodajmy, że na najbardziej aktywnych czekają nagrody niespodzianki, każdego dnia. 

Bez wątpienia interesujące, a przede wszystkim aktywne zajęcia to bardzo ciekawa propozycja dla dzieci, które chętnie biorą w nich udział – w poszczególnych strefach udział bierze od kilkunastu do nawet blisko pięćdziesięciu dzieci. Ta forma zorganizowania zajęć dla dzieci jest również niezwykle pomocna rodzicom, którzy ze względu na pracę, w wakacje muszą zapewnić opiekę swoim dzieciom.

Zapraszamy najmłodszych mieszkańców naszej gminy na Aktywne Wakacje w Gminie Michałowice, które od poniedziałku do czwartku, od godziny 10:00 do 15:00 odbywają się w czterech strefach rekreacji zlokalizowanych w: Michałowicach przy ul. Szkolnej [poniedziałki], Komorowie przy ul. Kolejowej [wtorki], Regułach przy ul. Wiejskiej [środy] i Komorowie przy zalewie [czwartki].

Zajęcia potrwają aż do 29 sierpnia, więc serdecznie zapraszamy w "pogodę" i "niepogodę" na dobrą zabawę.

 

 

Zobacz także