23.12.2022 09:00

Biuletyn Informacyjny Gminy Michałowice - wydanie grudniowe 2022

274
Już jest! Nowe wydanie Biuletynu Informacyjnego Gminy Michałowice.

Dostępny jest:

  • w urzędzie gminy,
  • gminnych bibliotekach,
  • przychodniach i wybranych sklepach,
  • a także w wersji cyfrowej, do pobrania on-line - LINK 

Znajdą w nim Państwo m.in.: relacje z gminnych wydarzeń - uroczystego otwarcia przedszkola w Regułach, gminnych Mikołajek i Kiermaszu Świątecznego, gali gminnego konkursu artystycznego "W krainie mickiewiczowskich ballad", przeglądu piosenek patriotycznych "Białe Róże 2022", XVI edycji Michałowickich Spotkań Artystycznych Dzieci i Młodzieży", a także z obchodów Święta Niepodległości w gminie Michałowice.

Przygotowaliśmy także artykuły z zakresu planowania przestrzennego i obowiązującej od grudnia w naszej gminie uchwale krajobrazowej, inwestycji zrealizowanych w 2022 r., w tym tekst o modernizacji szkoły w Michałowicach i rozbudowie hali sportowej, oraz spraw obywatelskich, m.in. informacje o projektach, które zostały wybrane do realizacji z budżetu obywatelskiego w przyszłym roku, obchodach Dnia Pracownika Socjalnego, opiece żłobkowj w naszej gminie i nowej kadencji młodzieżowej rady. .  

Nie zabrakło także stron dedykowanych seniorom, młodym talentom gminy oraz kart z historii.

A w szczególności polecamy artykuł o wydarzeniu roku 2022 - 20. rocznicy współpracy partnerskiej gminy Michałowice z włoską gminą Vico nel Lazio.

Życzymy milej lektury.

pierwsza strona biuletynu

Opublikowany przez: Angelika Niedzieska

Zobacz także