03.12.2018 19:35

Andrzejki w Nowej Wsi

185
Chociaż w andrzejkowy wieczór coraz rzadziej się wróży, to nadal jest to wieczór pełen magii i świetnej zabawy, jak choćby w Nowej Wsi, gdzie 30 listopada odbyła się zabawa andrzejkowa.

Piękna, słoneczna pogoda w ciągu dnia i rozpoczynający się weekend to dobra zapowiedź udanego wieczoru, który wielu mieszkańców sołectwa spędziło w remizie przy ul. Głównej 2. Chwilkę po godzinie 20-tej radna, Elżbieta Biczyk i prezes OSP Nowa Wieś, Jerzy Pokropek w imieniu organizatorów – radnych, sołtysa i rady sołeckiej – zaprosili wszystkich do wspaniałej zabawy dodając, że jedna taneczna impreza w roku to zbyt mało i na prośbę mieszkańców drugą okazją do tańca stała się andrzejkowa zabawa. A wiadomo, jak wspaniała zabawa to tylko u strażaków w remizie.  

Oficjalnie zabawa otwarta, więc nic tylko rozpocząć ten taneczny wieczór, do którego muzykę serwował zespół „Free”. Była muzyka taneczna, popularna, ale i również biesiadna. Każdy znalazł swój ulubiony kawałek, przy którym nogi same tańczyły. Oczywiście dobra zabawa to także śpiewanie znanych przebojów we wspólnym gronie, jak np. przy „Hands up” zespołu Bony M.  

Piątkowy wieczór w Nowej Wsi upływał w atmosferze wspaniałej zabawy i zapewne andrzejki już na stałe wpiszą się w kalendarz wydarzeń jakie odbywać się będą na terenie sołectwa.

Zabawa zabawą, tańce tańcami, ale impreza w Nowej Wsi to także okazja do sąsiedzkich rozmów i wspomnień przy własnoręcznie przygotowanych pysznościach, których i tym razem nie zabrakło na stołach nowowiejskiej remizy.

Czas płynie, a tak to już jest, że w miłej atmosferze, sąsiedzkim towarzystwie i przy tym wspaniale się bawiąc czas upływa bardzo szybko i to mimo, iż andrzejki w Nowej Wsi zakończyły się bardzo późnym wieczorem.   

Zabawa andrzejkowa została sfinansowana z funduszu sołeckiego sołectwa Nowa Wieś.

 

 

Opublikowany przez: Mariusz Marcysiak
Podobne tematy: Nowa Wieś

Zobacz także