Koncert z okazji Dnia Kobiet w Nowej Wsi

12.03.2017 18:40     220
Dzień Kobiet w Nowej Wsi. fot. Mariusz Marcysiak
Przybyłych gości powitała przewodnicząca rady gminy i radna z Nowej Wsi, Elżbieta Biczyk. fot. Mariusz Marcysiak W imieniu męskiej części naszego gminnego społeczeństwa życzenia złożył wójt gminy Michałowice, Krzysztof Grabka. fot. Mariusz Marcysiak Oczywiście nie mogło zabraknąć kwiatków dla pań, które osobiście wręczał sam wójt. fot. Mariusz Marcysiak Po części oficjalnej przyszedł czas na występ Małgorzaty Krasowskiej-Gajownik. fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysia
Podobne tematy: Nowa Wieś, Dzień Kobiet

9 marca, w remizie strażackiej przy ul. Głównej 2, odbył się koncert Małgorzaty Krasowskiej-Gajownik pt. „Kobiety o mężczyznach”. Koncert, na który z okazji Dnia Kobiet zaprosili radni, sołtys i rada sołecka Nowej Wsi.


Przybyłych gości, wśród których był również wójt gminy Michałowice, Krzysztof Grabka z małżonką, w imieniu organizatorów powitała  Elżbieta Biczyk, przewodnicząca rady gminy. W swoich życzeniach, które złożyła wszystkim mieszkankom Nowej Wsi nawiązała do słów Georga Bernarda Shawa: „W życiu kobiety rozróżnić można siedem okresów: niemowlę, dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta i młoda kobieta”.

 

Życzenia dla pań miał również Krzysztof Grabka, wójt gminy Michałowice – Drogie Panie tak trzymać, życzę Wam pogody ducha, radości życia  i uśmiechu, bo jak wy będziecie radosne to i my mężczyźni też będziemy szczęśliwi. Oczywiście nie mogło zabraknąć kwiatów dla pań, które osobiście wręczał wójt.

 

Po części oficjalnej przyszedł czas na występ Małgorzaty Krasowskiej-Gajownik, mieszkanki Nowej Wsi. W sympatycznej atmosferze, panie i panowie wysłuchali znanych i lubianych szlagierów polskiej muzyki rozrywkowej. Zgodnie z tytułem koncertu „Kobiety o mężczyznach”, w repertuarze znalazły się piosenki o płci brzydszej: „Gdzie ci mężczyźni”, „Józek wszystko wie”, „Józek, nie daruję ci tej nocy”, „Nocka szumiała”, „Serdeczny mój”, „Kaziu, zakochaj się”, „Chłopiec z gitarą”, „Bodzio”, „Jeszcze się tam żagiel bieli”, „O mnie się nie martw”, „Bombonierka”, „Sing, sing” i „Mówił mi”.

 

Wspaniała atmosfera tego wydarzenia udzieliła się wszystkim uczestnikom, a rozbawiona publiczność śpiewała wspólnie z artystką. W przewie koncertu na publiczność czekał słodki poczęstunek. I choć wszystko co dobre kiedyś się kończy, dobry nastrój nie opuszczał mieszkańców opuszczających tego dnia remizę strażacką w Nowej Wsi, a na ich twarzach gościł uśmiech.

 

Koncert został sfinansowany z funduszu sołeckiego sołectwa Nowa Wieś.

 

 

Opublikowane przez: Mariusz Marcysiak

Zobacz także

Koncert Pieśni Patriotycznej na góralską nutę. fot. Mariusz Marcysiak

Pieśni Patriotyczne na góralską nutę. 13.11.2017 21:15

Górale z Beskidu Śląskiego ponownie zawitali do Nowej Wsi. Tym razem przyczynkiem do wizyty był koncert pieśni patriotycznej z okazji obchodów 99. rocznicy Święta Niepodległości. Koncert, który w wykonaniu artystów ze Szczyrku okazał się niezwykle wzniosły.

czytaj więcej
Koncert kapeli góralskiej Ondraszki. fot. Mariusz Marcysiak

Ondraszki, haj! 15.10.2017 14:55

A trzech ich było szczyrkowskich górali i jedno góralka. Z samiutkiego Szczyrku do Nowej Wsi przyjechała z koncertem muzyki góralskiej kapela Ondraszki.

czytaj więcej
Zebranie mieszkańców Nowej Wsi. fot. Mariusz Marcysiak

Zebranie mieszkańców Nowej Wsi 01.10.2017 13:25

Zgodnie z zawiadomieniem sołtysa Nowej Wsi, Mariana Bośki w czwartek, 28 września odbyło się zebranie sołeckie, na którym mieszkańcy uchwalili fundusz sołecki na rok 2018.

czytaj więcej
Koncert kameralny. fot. Mariusz Marcysiak

Koncert muzyki dawnej 25.09.2017 20:35

Muzyka Antonio Vivaldigo, Georga Friedricha Händela i Jana Sebastiana Bacha zagościła w murach kościoła Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Pruszkowie.

czytaj więcej
Piknik strażacki w Nowej Wsi. fot. Mariusz Marcysiak

Piknik strażacki 12.09.2017 07:35

Na imprezę do strażaków w Nowej Wsi nie można było nie przyjść. Piknik rodzinny, który organizują już od ponad 10 lat zawsze cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Nie inaczej było w minioną niedzielę, 10 września.

czytaj więcej
Otwarcie gminnego boiska w Granicy. fot. Mariusz Marcysiak

Uroczyste otwarcie boiska i festyn z okazji Dnia Dziecka w Granicy i Nowej Wsi 12.06.2017 06:30

Turniejem piłki nożnej juniorów o Puchar Wójta Gminy Michałowice oraz meczem towarzyskim mieszkańców rozpoczęło się oficjalne otwarcie gminnego boiska w Granicy, które w niedzielę, 11 czerwca zostało oddane do użytku mieszkańcom.

czytaj więcej
Zawody wędkarskie dla dzieci w Nowej Wsi. fot. Mariusz Marcysiak

Nowa Wieś – Zawody wędkarskie dla dzieci i młodzieży 04.06.2017 21:40

Już od wielu lat z okazji Dnia Dziecka, Klub Wędkarski z Nowej Wsi organizuje dla najmłodszych mieszkańców zawody wędkarskie.

czytaj więcej
Spinningowe zawody w Nowej Wsi. fot. Mariusz Marcysiak

Spinningowe zawody wędkarskie w Nowej Wsi 04.06.2017 18:50

Wielu wędkarzy często się zastanawia nad tym, dlaczego jednym się udaje wygrywać zawody, a innym niestety przychodzi to z wielką trudnością. Jaką technikę łowienia obrać, aby wygrać zawody można było się dowiedzieć podglądając uczestników spinningowych zawodów w Nowej Wsi, które 4 czerwca odbyły się nad zbiornikiem Smug.

czytaj więcej
Zawody wędkarskie nad Smugiem w Nowej Wsi. fot. Mariusz Marcysiak

Zawody wędkarskie nad Smugiem w Nowej Wsi 24.04.2017 19:35

Mistrzostwo Klubu Wędkarskiego z Nowej Wsi w zawodach spławikowych rozstrzygnięte. Zwycięzcą został Tomiałowicz Mirosław.

czytaj więcej
Spotkanie Wielkanocne i 30-lecie Koła nr 3 ZERiI w Nowej Wsi. fot. Mariusz Marcysiak

Spotkanie Wielkanocne i 30. lecie Koła nr 3 Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Nowej Wsi 23.04.2017 18:59

20 kwietnia, w trakcie trwającej oktawy Świąt Wielkiej Nocy, w świetlicy przy ul. Głównej 52a odbyło się uroczyste spotkanie mieszkańców Nowej Wsi. W tym roku dodatkową okazja do świętowania była również 30 rocznica powstania Koła nr 3 Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Nowej Wsi.

czytaj więcej