Koncert z okazji Dnia Kobiet w Nowej Wsi

12.03.2017 18:40     230
Dzień Kobiet w Nowej Wsi. fot. Mariusz Marcysiak
Przybyłych gości powitała przewodnicząca rady gminy i radna z Nowej Wsi, Elżbieta Biczyk. fot. Mariusz Marcysiak W imieniu męskiej części naszego gminnego społeczeństwa życzenia złożył wójt gminy Michałowice, Krzysztof Grabka. fot. Mariusz Marcysiak Oczywiście nie mogło zabraknąć kwiatków dla pań, które osobiście wręczał sam wójt. fot. Mariusz Marcysiak Po części oficjalnej przyszedł czas na występ Małgorzaty Krasowskiej-Gajownik. fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysia
Podobne tematy: Nowa Wieś, Dzień Kobiet

9 marca, w remizie strażackiej przy ul. Głównej 2, odbył się koncert Małgorzaty Krasowskiej-Gajownik pt. „Kobiety o mężczyznach”. Koncert, na który z okazji Dnia Kobiet zaprosili radni, sołtys i rada sołecka Nowej Wsi.


Przybyłych gości, wśród których był również wójt gminy Michałowice, Krzysztof Grabka z małżonką, w imieniu organizatorów powitała  Elżbieta Biczyk, przewodnicząca rady gminy. W swoich życzeniach, które złożyła wszystkim mieszkankom Nowej Wsi nawiązała do słów Georga Bernarda Shawa: „W życiu kobiety rozróżnić można siedem okresów: niemowlę, dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta i młoda kobieta”.

 

Życzenia dla pań miał również Krzysztof Grabka, wójt gminy Michałowice – Drogie Panie tak trzymać, życzę Wam pogody ducha, radości życia  i uśmiechu, bo jak wy będziecie radosne to i my mężczyźni też będziemy szczęśliwi. Oczywiście nie mogło zabraknąć kwiatów dla pań, które osobiście wręczał wójt.

 

Po części oficjalnej przyszedł czas na występ Małgorzaty Krasowskiej-Gajownik, mieszkanki Nowej Wsi. W sympatycznej atmosferze, panie i panowie wysłuchali znanych i lubianych szlagierów polskiej muzyki rozrywkowej. Zgodnie z tytułem koncertu „Kobiety o mężczyznach”, w repertuarze znalazły się piosenki o płci brzydszej: „Gdzie ci mężczyźni”, „Józek wszystko wie”, „Józek, nie daruję ci tej nocy”, „Nocka szumiała”, „Serdeczny mój”, „Kaziu, zakochaj się”, „Chłopiec z gitarą”, „Bodzio”, „Jeszcze się tam żagiel bieli”, „O mnie się nie martw”, „Bombonierka”, „Sing, sing” i „Mówił mi”.

 

Wspaniała atmosfera tego wydarzenia udzieliła się wszystkim uczestnikom, a rozbawiona publiczność śpiewała wspólnie z artystką. W przewie koncertu na publiczność czekał słodki poczęstunek. I choć wszystko co dobre kiedyś się kończy, dobry nastrój nie opuszczał mieszkańców opuszczających tego dnia remizę strażacką w Nowej Wsi, a na ich twarzach gościł uśmiech.

 

Koncert został sfinansowany z funduszu sołeckiego sołectwa Nowa Wieś.

 

 

Opublikowane przez: Mariusz Marcysiak

Zobacz także

Dzień Dziecka w Nowej Wsi. fot. Mariusz Marcysiak

Dzień Dziecka w Nowej Wsi 05.06.2018 22:05

Nie ma nic wspanialszego niż radość dziecka, dlatego też gry, zabawy, konkursy, tańce oraz całe mnóstwo atrakcji wypełniło piknik rodziny, który z okazji Dnia Dziecka odbył się w niedzielę, 3 czerwca, w Nowej Wsi.

czytaj więcej
Dziecięce zawody wędkarskie w Nowej Wsi. fot. Mariusz Marcysiak

Dziecięce zawody wędkarskie 05.06.2018 20:20

3 czerwca najmłodsi mieszkańcy Nowej Wsi spróbowali swoich sił w dorocznych zawodach w wędkowaniu spławikowym.

czytaj więcej
Spotkanie z Tomaszem Pospiesznym autorem książki: Nieskalana sławą. fot. Mariusz Marcysiak

Nieskalana sławą 30.05.2018 10:25

Maria Skłodowska-Curie, historia wyjątkowej kobiety, która dzięki ciężkiej pracy, odwadze i uporowi wstrząsnęła światem nauki, ale przede wszystkim wpłynęła na życie ludzkości.

czytaj więcej
Zawody spławikowe nad Smugiem. fot. Mariusz Marcysiak

Świetny wynik zawodów wędkarskich na Smugu 23.04.2018 18:30

Mistrzostwo Klubu Wędkarskiego z Nowej Wsi o puchar wójta gminy Michałowice rozstrzygnięte, a waga złowionych ryb przekroczyła 140 kg.

czytaj więcej
Smakowity włoski klimat - warsztaty kulinarne w Nowej Wsi. fot. Mariusz Marcysiak

Smakowity włoski klimat 09.04.2018 11:55

Świat stoi otworem i można go poznawać na wiele sposobów. Jednym z nich jest kuchnia, a dokładniej mówiąc warsztaty kulinarne, które w minioną sobotę, 7 kwietnia. odbyły się w nowowiejskiej świetlicy.

czytaj więcej
Wielkanocne spotkanie seniorów z Nowej Wsi. fot. Mariusz Marcysiak

Spotkanie Wielkanocne Koła nr 3 w Nowej Wsi 23.03.2018 08:50

W licznym gronie członkowie Koła nr 3 Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Nowej Wsi spotkali się, aby złożyć sobie świąteczne życzenia i symbolicznie podzielić się jajeczkiem.

czytaj więcej
Dzień Kobiet z kabaretem Polefka. fot. Mariusz Marcysiak

Dzień Kobiet z Polefką 11.03.2018 22:05

Reklamacja? Nie przyjmujemy, ale za to w rączki całujemy. 11 marca z okazji Dnia Kobiet dla pań z naszej gminy wystąpił kabaret Polefka.

czytaj więcej
Bornus Consort – franciszkański chorał gregoriański. fot. Mariusz Marcysiak

Bornus Consort – franciszkański chorał gregoriański 11.03.2018 21:30

Śpiew, który nastraja do modlitwy, wycisza i pomaga w jej kontemplacji.

czytaj więcej
Dzień Kobiet u granickich seniorów. fot. Mariusz Marysiak

8 marca u seniorów w Granicy i Michałowicach 11.03.2018 14:35

8 marca to wyjątkowy dzień dla pań. Dzień, kiedy to panowie honorują płeć piękną, składają im najserdeczniejsze życzenia i wręczają kwiatki.

czytaj więcej
Dzień Kobiet - Nowa Wieś. fot. Mariusz Marcysiak

Koncertowy Dzień Kobiet 10.03.2018 19:20

Koncert artystów z „Przylądka Kultury” niczym magnes przyciągnął całe rzesze pań do remizy strażackiej w Nowej Wsi i świetlicy Kaliszowy Gaik. To był prezent dla pań z okazji ich święta, Dnia Kobiet.

czytaj więcej