25.01.2019 11:55

Lodowisko w Komorowie zaprasza!

2748
W Michałowicach od kilku lat, a teraz i w Komorowie entuzjaści łyżwiarstwa, w okresie zimy mogą oddawać się radosnej zabawie na lodowisku.

Pierwsze ślizgi na nowej gminnej inwestycji w Komorowie rozpoczęły się w piątek, 25 stycznia. Dokładnie o godz. 8:30 dzieci z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Komorowie jako pierwsze weszły na lodowisko, które tym samym zostało oddane do użytku mieszkańców gminy.

Jak mówiła podczas inauguracyjnego otwarcia dyrektor ZSO w Komorowie, Małgorzata Głodowska – prace nad obecnym kształtem kompleksu sportowego, który znajduje się na terenie szkoły trwały już od dłuższego czasu, a założeniem było, aby lodowisko zostało oddane do użytku jeszcze przed rozpoczynającymi się feriami zimowymi. To się udało i już od dziś można bawić się na lodowisku w Komorowie.

Lodowisko jest dostępne dla mieszkańców gminy codziennie w godz. 16:30 -20:30 (do godz. 15:30 odbywają się szkolne zajęcia), natomiast w  soboty,  niedziele oraz ferie w godz. 9:00-20:30. Bardzo ważna informacja, wstęp jest bezpłatny.

Na zewnątrz biało i mroźno, ale pod namiotem, pod którym znajduje się lodowisko nie brakowało ciepłej zabawy i gorących uśmiechów. Także wśród publiczności, pośród której nie zabrakło wójt gminy Michałowice, Małgorzaty Pacheckiej, przewodniczącej rady gminy, Beaty Rycerskiej oraz radnych. Gorąco i słodko było również i poza lodowiskiem, gdzie na dzieci czekały gorące kakao i pyszne drożdżówki.

Przed uczniami teraz ferie zimowe i czas białego szaleństwa. Dwa lodowiska, które funkcjonują w gminie są okazją do tego, aby upłynęły one w radości i wspaniałej zabawie. Czego wszystkim uczniom i ich rodzicom serdecznie życzymy.

Miłej zabawy!

Regulamin obiektu

Zobacz także