Warsztaty Decoupage w Nowej Wsi.

25.11.2016 23:35     268
Warsztaty Decoupage w Nowej Wsi. fot. Mariusz Marcysiak
Na jaki wzór się zdecydować? fot. Mariusz Marcysiak Wśród uczestników była również Elżbieta Biczyk, przewodnicząca rady gminy. fot. Mariusz Marcysiak Warsztaty to fajny sposób na wspólne spędzenie czasu z dziećmi. fot. Mariusz Marcysiak
Podobne tematy: Nowa Wieś

Mieszkańcy Nowej Wsi zainteresowani przygodą z Decoupage mogli rozpocząć ją podczas warsztatów odbywających się w świetlicy wiejskiej przy ul. Głównej 52. Przygodę, jedną z niezwykle popularnych w ostatnim czasie technik twórczość zdobniczej.


Uczestników piątkowych warsztatów powitała przewodnicząca rady gminy,a zarazem członkini rady sołeckiej, Elżbieta Biczyk życząc wspaniałych efektów pracy i miłej zabawy podczas warsztatów.

 

Bardzo często wiele osób, które zaczynają swoją znajomość z tą techniką spotyka wiele trudności i zdarza się, że nie są zadowoleni z efektów, jakie uzyskują. Prowadzone przez Elżbietę Baur warsztaty z pewnością poszerzą umiejętności uczestników, dzięki którym będą mogli własnoręcznie ozdobić różnego rodzaju puzderka, pudełka np. na herbaty, czy ozdobne bombki na choinkę, wszakże już nie długo Święta Bożego Narodzenia.

 

Oczywiście technika Decoupage wymaga pewnych zdolności manualnych i materiałów bardzo dobrej, jakości ponieważ tylko wtedy można sprawić, iż nasze dzieła będą piękne, ciekawe i przede wszystkim trwałe, nie tracąc na wyglądzie z upływem czasu.

 

Przedmioty zdobione tą techniką są również doskonałym pomysłem na prezent dla naszych najbliższych czy przyjaciół, a fakt, iż został on wykonany własnoręcznie będzie dodatkowo podkreślał jego znaczenie.

 

Warsztaty Decoupage, które składają się z 2 spotkań – 25 listopada i 2 grudnia – to również bardzo ciekawy sposób na aktywne spędzenie czasu najmłodszych z rodzicami i dziadkami.

 

Warsztaty są finansowane z funduszu sołeckiego Nowej Wsi.

 

 

Opublikowane przez: Mariusz Marcysiak

Zobacz także

Smakowity włoski klimat - warsztaty kulinarne w Nowej Wsi. fot. Mariusz Marcysiak

Smakowity włoski klimat 09.04.2018 11:55

Świat stoi otworem i można go poznawać na wiele sposobów. Jednym z nich jest kuchnia, a dokładniej mówiąc warsztaty kulinarne, które w minioną sobotę, 7 kwietnia. odbyły się w nowowiejskiej świetlicy.

czytaj więcej
Wielkanocne spotkanie seniorów z Nowej Wsi. fot. Mariusz Marcysiak

Spotkanie Wielkanocne Koła nr 3 w Nowej Wsi 23.03.2018 08:50

W licznym gronie członkowie Koła nr 3 Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Nowej Wsi spotkali się, aby złożyć sobie świąteczne życzenia i symbolicznie podzielić się jajeczkiem.

czytaj więcej
Bornus Consort – franciszkański chorał gregoriański. fot. Mariusz Marcysiak

Bornus Consort – franciszkański chorał gregoriański 11.03.2018 21:30

Śpiew, który nastraja do modlitwy, wycisza i pomaga w jej kontemplacji.

czytaj więcej
Dzień Kobiet - Nowa Wieś. fot. Mariusz Marcysiak

Koncertowy Dzień Kobiet 10.03.2018 19:20

Koncert artystów z „Przylądka Kultury” niczym magnes przyciągnął całe rzesze pań do remizy strażackiej w Nowej Wsi i świetlicy Kaliszowy Gaik. To był prezent dla pań z okazji ich święta, Dnia Kobiet.

czytaj więcej
Zumba w Granicy. fot. Mariusz Marcysiak

Sportowo – taneczna gmina, czyli jak w miły sposób poprawić kondycję i uwolnić przy tym solidną dawkę endorfin. 09.03.2018 10:20

Jeżeli na co dzień brak nam energii i czujemy się przemęczeni, a także nierzadko podenerwowani, to znak, że potrzebujemy czegoś dla ucha i ciała.

czytaj więcej
Teatrzyk Kolorowa Wędrówka. fot. Mariusz Marcysiak

Kolorowa wędrówka 27.02.2018 02:45

Dziecięca wyprawa w świat kolorów w poszukiwaniu zielonej krainy.

czytaj więcej
Bal karnawałowy w Nowej Wsi. fot. Mariusz Marcysiak

Tak się bawi, tak się bawi Nowa Wieś 05.02.2018 19:25

Bal karnawałowy w Nowej Wsi to już niemal tradycja. Tradycja, którą mieszkańcy bardzo chętnie kultywują i w której równie chętnie biorą udział. W tym roku odbył się już po raz szósty.

czytaj więcej
Gminne Obchody 100. lecia Niepodległości – Nowa Wieś. fot. Mariusz Marcysiak

Gminne Obchody 100. lecia Niepodległości – Nowa Wieś 13.01.2018 11:20

Rozpoczęły się Gminne Obchody 100. lecia Niepodległości. Pierwszym wydarzeniem, które zainaugurowało tegoroczne obchody było widowisko artystyczne w wykonaniu uczniów klasy III b z gimnazjum w Nowej Wsi.

czytaj więcej
Zaprzęg Świętego Mikołaja zawitał do Nowej Wsi. fot. Mariusz Marcysiak

Zabawa choinkowa w Nowej Wsi 18.12.2017 15:00

Zaprzęg Świętego Mikołaja zawitał do Nowej Wsi, gdzie w minioną sobotę, 16 grudnia odbyła się zabawa choinkowa.

czytaj więcej
Spotkanie wigilijne seniorów z Nowej Wsi. fot. Mariusz Marcysiak

Spotkanie wigilijne seniorów z Nowej Wsi 17.12.2017 18:50

Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż. Z tej okazji członkowie Koła nr 3 Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów, a także mieszkańcy Nowej Wsi oraz zaproszeni goście spotkali się, aby przełamać się opłatkiem i złożyć sobie świąteczne życzenia.

czytaj więcej