Warsztaty Decoupage w Nowej Wsi.

25.11.2016 23:35     268
Warsztaty Decoupage w Nowej Wsi. fot. Mariusz Marcysiak
Na jaki wzór się zdecydować? fot. Mariusz Marcysiak Wśród uczestników była również Elżbieta Biczyk, przewodnicząca rady gminy. fot. Mariusz Marcysiak Warsztaty to fajny sposób na wspólne spędzenie czasu z dziećmi. fot. Mariusz Marcysiak
Podobne tematy: Nowa Wieś

Mieszkańcy Nowej Wsi zainteresowani przygodą z Decoupage mogli rozpocząć ją podczas warsztatów odbywających się w świetlicy wiejskiej przy ul. Głównej 52. Przygodę, jedną z niezwykle popularnych w ostatnim czasie technik twórczość zdobniczej.


Uczestników piątkowych warsztatów powitała przewodnicząca rady gminy,a zarazem członkini rady sołeckiej, Elżbieta Biczyk życząc wspaniałych efektów pracy i miłej zabawy podczas warsztatów.

 

Bardzo często wiele osób, które zaczynają swoją znajomość z tą techniką spotyka wiele trudności i zdarza się, że nie są zadowoleni z efektów, jakie uzyskują. Prowadzone przez Elżbietę Baur warsztaty z pewnością poszerzą umiejętności uczestników, dzięki którym będą mogli własnoręcznie ozdobić różnego rodzaju puzderka, pudełka np. na herbaty, czy ozdobne bombki na choinkę, wszakże już nie długo Święta Bożego Narodzenia.

 

Oczywiście technika Decoupage wymaga pewnych zdolności manualnych i materiałów bardzo dobrej, jakości ponieważ tylko wtedy można sprawić, iż nasze dzieła będą piękne, ciekawe i przede wszystkim trwałe, nie tracąc na wyglądzie z upływem czasu.

 

Przedmioty zdobione tą techniką są również doskonałym pomysłem na prezent dla naszych najbliższych czy przyjaciół, a fakt, iż został on wykonany własnoręcznie będzie dodatkowo podkreślał jego znaczenie.

 

Warsztaty Decoupage, które składają się z 2 spotkań – 25 listopada i 2 grudnia – to również bardzo ciekawy sposób na aktywne spędzenie czasu najmłodszych z rodzicami i dziadkami.

 

Warsztaty są finansowane z funduszu sołeckiego Nowej Wsi.

 

 

Opublikowane przez: Mariusz Marcysiak

Zobacz także

Planowane wyłączenia prądu

Planowane wyłączenia prądu 19.01.2018 08:30

PGE Rejon energetyczny Pruszków informuje o planowanej przerwie w dostawie energii elektrycznej w okresie 22-25 stycznia w Nowej Wsi, Granicy, Regułach, Sokołowie i Suchym Lesie.

czytaj więcej
Nowa Wieś - Zabawa kostiumowa

Nowa Wieś - Zabawa kostiumowa Data wydarzenia: 03.02.2018

Kostiumowa zabawa - to propozycja dla mieszkańców Nowej Wsi jaką przygotowali w karnawale radni, sołtys i rada sołecka (3 lutego, w godz. 20:00-24:00).

czytaj więcej
Gminne Obchody 100. lecia Niepodległości – Nowa Wieś. fot. Mariusz Marcysiak

Gminne Obchody 100. lecia Niepodległości – Nowa Wieś 13.01.2018 11:20

Rozpoczęły się Gminne Obchody 100. lecia Niepodległości. Pierwszym wydarzeniem, które zainaugurowało tegoroczne obchody było widowisko artystyczne w wykonaniu uczniów klasy III b z gimnazjum w Nowej Wsi.

czytaj więcej
Zaprzęg Świętego Mikołaja zawitał do Nowej Wsi. fot. Mariusz Marcysiak

Zabawa choinkowa w Nowej Wsi 18.12.2017 15:00

Zaprzęg Świętego Mikołaja zawitał do Nowej Wsi, gdzie w minioną sobotę, 16 grudnia odbyła się zabawa choinkowa.

czytaj więcej
Spotkanie wigilijne seniorów z Nowej Wsi. fot. Mariusz Marcysiak

Spotkanie wigilijne seniorów z Nowej Wsi 17.12.2017 18:50

Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż. Z tej okazji członkowie Koła nr 3 Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów, a także mieszkańcy Nowej Wsi oraz zaproszeni goście spotkali się, aby przełamać się opłatkiem i złożyć sobie świąteczne życzenia.

czytaj więcej
Koncert Pieśni Patriotycznej na góralską nutę. fot. Mariusz Marcysiak

Pieśni Patriotyczne na góralską nutę. 13.11.2017 21:15

Górale z Beskidu Śląskiego ponownie zawitali do Nowej Wsi. Tym razem przyczynkiem do wizyty był koncert pieśni patriotycznej z okazji obchodów 99. rocznicy Święta Niepodległości. Koncert, który w wykonaniu artystów ze Szczyrku okazał się niezwykle wzniosły.

czytaj więcej
Koncert kapeli góralskiej Ondraszki. fot. Mariusz Marcysiak

Ondraszki, haj! 15.10.2017 14:55

A trzech ich było szczyrkowskich górali i jedno góralka. Z samiutkiego Szczyrku do Nowej Wsi przyjechała z koncertem muzyki góralskiej kapela Ondraszki.

czytaj więcej
Zebranie mieszkańców Nowej Wsi. fot. Mariusz Marcysiak

Zebranie mieszkańców Nowej Wsi 01.10.2017 13:25

Zgodnie z zawiadomieniem sołtysa Nowej Wsi, Mariana Bośki w czwartek, 28 września odbyło się zebranie sołeckie, na którym mieszkańcy uchwalili fundusz sołecki na rok 2018.

czytaj więcej
Koncert kameralny. fot. Mariusz Marcysiak

Koncert muzyki dawnej 25.09.2017 20:35

Muzyka Antonio Vivaldigo, Georga Friedricha Händela i Jana Sebastiana Bacha zagościła w murach kościoła Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Pruszkowie.

czytaj więcej
Piknik strażacki w Nowej Wsi. fot. Mariusz Marcysiak

Piknik strażacki 12.09.2017 07:35

Na imprezę do strażaków w Nowej Wsi nie można było nie przyjść. Piknik rodzinny, który organizują już od ponad 10 lat zawsze cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Nie inaczej było w minioną niedzielę, 10 września.

czytaj więcej