03.07.2021 11:20

Wystartowało Kino Letnie 2021

203
W piątek, 2 lipca ruszyło Kino Letnie w gminie Michałowice. Plenerowe kino to świetny pomysł na spędzenie letniego wieczoru w gronie rodzinnym, sąsiedzkim, z przyjaciółmi. Za nami pierwszy seans, który przyciągnął wielu mieszkańców naszej gminy.

Pierwszym filmem, zaprezentowanym w kinie letnim pod chmurką, był Asteriks i Obeliks – tajemnica magicznego wywaru. Świetna familijna produkcja okazała się idealną propozycją na piątkowy wieczór. Mimo, że w tym samym czasie trwał szlagierowy mecz na Euro 2020, to na plac przy ul. księdza Jerzego Popiełuszki w Michałowicach przyszły całe rodziny. 

Asteriks i Obeliks z niezłym przytupem rozpoczęli tegoroczne kino letnie pod chmurką, ale równie ciekawie i fascynująco zapowiadają się kolejne seanse, na które bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców naszej gminy.

Już wkrótce:

16 lipca, godz. 21.00 – „Green Book” – plac Ignacego Jana Paderewskiego w Komorowie. 

30 lipca godz. 21.00 – „Na noże” – plac przy Smugu w Nowej Wsi.

13 sierpnia godz. 21.00 – „Mia i biały lew” – park w Regułach.

27 sierpnia godz. 21.00 – „I znowu zgrzeszyliśmy dobry Boże” – plac na Granickiej polance w Granicy. 

Zapraszamy!

Opublikowany przez: Mariusz Marcysiak
Podobne tematy: kino letnie

Zobacz także