11.07.2022 10:00

WYSTARTOWAŁO WAKACYJNE KINO PLENEROWE

113
„Wojna z dziadkiem”, czyli co się wydarzy, gdy zrzędliwy staruszek zajmie pokój wnuczka.

Projekcja pierwszego seansu w tegorocznym kinie plenerowym nieco się przesunęła. Wszystko przez złe warunki pogodowe, które spowodowały, że mieszkańcy naszej gminy po raz pierwszy mogli zasiąść w leżakach kina pod chmurką 10 lipca. Warto było poczekać, ponieważ plejada gwiazd zagościła nie tylko na niebie, ale również na ekranie w Michałowicach.

Robert De Niro, Uma Thurman, Christopher Walken, Jane Seymour, Cheech Marin, Rob Riggle i Oakes Fegley to gwarancja świetnego kina familijnego, które skłania do refleksji.

Ponad półtoragodzinna opowieść o rywalizacji wnuczka z dziadkiem i jego znajomymi emerytami wywołuje wiele zamieszania, ale także jest szansą na lepsze poznanie i zrozumienie siebie. Seans dostarczył widzom wielu niezapomnianych wrażeń i okazji do śmiechu.

Przed nami jeszcze 4 seanse, na które zapraszamy wszystkich mieszkańców naszej gminy: 

  • 15.07. – Komorów, plac Paderewskiego – „Pinokio”;
  • 29.07. – Nowa Wieś, przy akwenie Smug – „Chłopiec z chmur”;
  • 12.08. – Reguły, przy ul. Wiejskiej – „Teraz albo nigdy”;
  • 26.08. – Granica, Granicka Polanka – „Czym chata bogata!”.
Opublikowany przez: Mariusz Marcysiak
Podobne tematy: kino plenerowe

Zobacz także