Zabawa Karnawałowa - Nowa Wieś 2016!

18.01.2016 10:40     566
Bal Karnawałowy - Nowa Wieś 2016!
Elżbieta Biczyk, przewodnicząca Rady Gminy, zaprasza do wspaniałej zabawy! Bal Karnawałowy Nowa Wieś 2016! Bal Karnawałowy Nowa Wieś 2016! Zabawa trwała do północy. Zespół FORTE W czasie zabawy. Zabawa trwała do północy. Zabawa karnawałowa zorganizowana była remizie strażackiej OSP w Nowej Wsi. Tańce - chwila przerwy.
Podobne tematy: Nowa Wieś

Zabawa karnawałowa mieszkańców Nowej Wsi odbyła się w sobotę, 16 stycznia. Sala Ochotniczej Straży Pożarnej wypełniona była po brzegi.


Była to impreza zorganizowana przez Radę Sołecką Nowej Wsi oraz przewodniczącą Rady Gminy Michałowice i radną z Nowej Wsi, Elżbietę Biczyk, która witając gości, życzyła szampańskiej, wspaniałej zabawy. Powiedziała też, że bardzo ją cieszy tak ogromne zainteresowanie zabawą karnawałową oraz obecność mieszkańców, którzy przybyli na nią po raz pierwszy.

 

Warto dodać, że zabawy w okresie karnawału w sołectwie organizowane są od trzech lat. Zainteresowanie nimi jest ogromne, bawią się zarówno starsi jak i młodsi mieszkańcy Nowej Wsi. W tym roku, ta „młodsza cześć” była bardzo liczna. Na parkiecie jednak wszyscy bawili się znakomicie.

 

Tego wieczoru grał zespół muzyczny „Forte”. Artyści prezentowali repertuar bardzo różnorodny, walce, walczyki, tanga i rock and role. Repertuar był tak zróżnicowany, aby dla każdego było coś miłego. Był utwory szybkie, rytmiczne, a także wolniejsze. Mieszkańcy Nowej Wsi świetnie się bawili do północy. I niektórzy mówili, że gdyby wszyscy, w tym samym czasie, chcieli tańczyć, to parkiet Ochotniczej Straży Pożarnej w nie pomieściłby ogółu tancerzy. 

 

Zwyczajem zabaw w Nowej Wsi jest, że mieszkańcy przychodząc na imprezę przynoszą własny poczęstunek. Tak było i w tym roku. Organizatorzy wcześniej przygotowali i udekorowali stoły, każdy uczestnik zabawy miał oznaczone swoje miejsce. Goście zasiadali w grupach, wśród przyjaciół. Wszyscy mogli częstować się kawą i herbatą oraz ciastami, które przygotowali organizatorzy. Mieszkańcy udowodnili po raz kolejny, że lubią i potrafią się bawić. Niezależnie od wieku. Rozchodzący się goście wyrazili nadzieję na kontynuowanie tradycji zabaw tanecznych w karnawale, koniecznie w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej! 

Opublikowane przez: Beata Izdebska-Zybała

Zobacz także

Planowane wyłączenia prądu

Planowane wyłączenia prądu 19.01.2018 08:30

PGE Rejon energetyczny Pruszków informuje o planowanej przerwie w dostawie energii elektrycznej w okresie 22-25 stycznia w Nowej Wsi, Granicy, Regułach, Sokołowie i Suchym Lesie.

czytaj więcej
Nowa Wieś - Zabawa kostiumowa

Nowa Wieś - Zabawa kostiumowa Data wydarzenia: 03.02.2018

Kostiumowa zabawa - to propozycja dla mieszkańców Nowej Wsi jaką przygotowali w karnawale radni, sołtys i rada sołecka (3 lutego, w godz. 20:00-24:00).

czytaj więcej
Gminne Obchody 100. lecia Niepodległości – Nowa Wieś. fot. Mariusz Marcysiak

Gminne Obchody 100. lecia Niepodległości – Nowa Wieś 13.01.2018 11:20

Rozpoczęły się Gminne Obchody 100. lecia Niepodległości. Pierwszym wydarzeniem, które zainaugurowało tegoroczne obchody było widowisko artystyczne w wykonaniu uczniów klasy III b z gimnazjum w Nowej Wsi.

czytaj więcej
Zaprzęg Świętego Mikołaja zawitał do Nowej Wsi. fot. Mariusz Marcysiak

Zabawa choinkowa w Nowej Wsi 18.12.2017 15:00

Zaprzęg Świętego Mikołaja zawitał do Nowej Wsi, gdzie w minioną sobotę, 16 grudnia odbyła się zabawa choinkowa.

czytaj więcej
Spotkanie wigilijne seniorów z Nowej Wsi. fot. Mariusz Marcysiak

Spotkanie wigilijne seniorów z Nowej Wsi 17.12.2017 18:50

Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż. Z tej okazji członkowie Koła nr 3 Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów, a także mieszkańcy Nowej Wsi oraz zaproszeni goście spotkali się, aby przełamać się opłatkiem i złożyć sobie świąteczne życzenia.

czytaj więcej
Koncert Pieśni Patriotycznej na góralską nutę. fot. Mariusz Marcysiak

Pieśni Patriotyczne na góralską nutę. 13.11.2017 21:15

Górale z Beskidu Śląskiego ponownie zawitali do Nowej Wsi. Tym razem przyczynkiem do wizyty był koncert pieśni patriotycznej z okazji obchodów 99. rocznicy Święta Niepodległości. Koncert, który w wykonaniu artystów ze Szczyrku okazał się niezwykle wzniosły.

czytaj więcej
Koncert kapeli góralskiej Ondraszki. fot. Mariusz Marcysiak

Ondraszki, haj! 15.10.2017 14:55

A trzech ich było szczyrkowskich górali i jedno góralka. Z samiutkiego Szczyrku do Nowej Wsi przyjechała z koncertem muzyki góralskiej kapela Ondraszki.

czytaj więcej
Zebranie mieszkańców Nowej Wsi. fot. Mariusz Marcysiak

Zebranie mieszkańców Nowej Wsi 01.10.2017 13:25

Zgodnie z zawiadomieniem sołtysa Nowej Wsi, Mariana Bośki w czwartek, 28 września odbyło się zebranie sołeckie, na którym mieszkańcy uchwalili fundusz sołecki na rok 2018.

czytaj więcej
Koncert kameralny. fot. Mariusz Marcysiak

Koncert muzyki dawnej 25.09.2017 20:35

Muzyka Antonio Vivaldigo, Georga Friedricha Händela i Jana Sebastiana Bacha zagościła w murach kościoła Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Pruszkowie.

czytaj więcej
Piknik strażacki w Nowej Wsi. fot. Mariusz Marcysiak

Piknik strażacki 12.09.2017 07:35

Na imprezę do strażaków w Nowej Wsi nie można było nie przyjść. Piknik rodzinny, który organizują już od ponad 10 lat zawsze cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Nie inaczej było w minioną niedzielę, 10 września.

czytaj więcej