Zabawa Karnawałowa - Nowa Wieś 2016!

18.01.2016 10:40     577
Bal Karnawałowy - Nowa Wieś 2016!
Elżbieta Biczyk, przewodnicząca Rady Gminy, zaprasza do wspaniałej zabawy! Bal Karnawałowy Nowa Wieś 2016! Bal Karnawałowy Nowa Wieś 2016! Zabawa trwała do północy. Zespół FORTE W czasie zabawy. Zabawa trwała do północy. Zabawa karnawałowa zorganizowana była remizie strażackiej OSP w Nowej Wsi. Tańce - chwila przerwy.
Podobne tematy: Nowa Wieś

Zabawa karnawałowa mieszkańców Nowej Wsi odbyła się w sobotę, 16 stycznia. Sala Ochotniczej Straży Pożarnej wypełniona była po brzegi.


Była to impreza zorganizowana przez Radę Sołecką Nowej Wsi oraz przewodniczącą Rady Gminy Michałowice i radną z Nowej Wsi, Elżbietę Biczyk, która witając gości, życzyła szampańskiej, wspaniałej zabawy. Powiedziała też, że bardzo ją cieszy tak ogromne zainteresowanie zabawą karnawałową oraz obecność mieszkańców, którzy przybyli na nią po raz pierwszy.

 

Warto dodać, że zabawy w okresie karnawału w sołectwie organizowane są od trzech lat. Zainteresowanie nimi jest ogromne, bawią się zarówno starsi jak i młodsi mieszkańcy Nowej Wsi. W tym roku, ta „młodsza cześć” była bardzo liczna. Na parkiecie jednak wszyscy bawili się znakomicie.

 

Tego wieczoru grał zespół muzyczny „Forte”. Artyści prezentowali repertuar bardzo różnorodny, walce, walczyki, tanga i rock and role. Repertuar był tak zróżnicowany, aby dla każdego było coś miłego. Był utwory szybkie, rytmiczne, a także wolniejsze. Mieszkańcy Nowej Wsi świetnie się bawili do północy. I niektórzy mówili, że gdyby wszyscy, w tym samym czasie, chcieli tańczyć, to parkiet Ochotniczej Straży Pożarnej w nie pomieściłby ogółu tancerzy. 

 

Zwyczajem zabaw w Nowej Wsi jest, że mieszkańcy przychodząc na imprezę przynoszą własny poczęstunek. Tak było i w tym roku. Organizatorzy wcześniej przygotowali i udekorowali stoły, każdy uczestnik zabawy miał oznaczone swoje miejsce. Goście zasiadali w grupach, wśród przyjaciół. Wszyscy mogli częstować się kawą i herbatą oraz ciastami, które przygotowali organizatorzy. Mieszkańcy udowodnili po raz kolejny, że lubią i potrafią się bawić. Niezależnie od wieku. Rozchodzący się goście wyrazili nadzieję na kontynuowanie tradycji zabaw tanecznych w karnawale, koniecznie w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej! 

Opublikowane przez: Beata Izdebska-Zybała

Zobacz także

Smakowity włoski klimat - warsztaty kulinarne w Nowej Wsi. fot. Mariusz Marcysiak

Smakowity włoski klimat 09.04.2018 11:55

Świat stoi otworem i można go poznawać na wiele sposobów. Jednym z nich jest kuchnia, a dokładniej mówiąc warsztaty kulinarne, które w minioną sobotę, 7 kwietnia. odbyły się w nowowiejskiej świetlicy.

czytaj więcej
Wielkanocne spotkanie seniorów z Nowej Wsi. fot. Mariusz Marcysiak

Spotkanie Wielkanocne Koła nr 3 w Nowej Wsi 23.03.2018 08:50

W licznym gronie członkowie Koła nr 3 Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Nowej Wsi spotkali się, aby złożyć sobie świąteczne życzenia i symbolicznie podzielić się jajeczkiem.

czytaj więcej
Bornus Consort – franciszkański chorał gregoriański. fot. Mariusz Marcysiak

Bornus Consort – franciszkański chorał gregoriański 11.03.2018 21:30

Śpiew, który nastraja do modlitwy, wycisza i pomaga w jej kontemplacji.

czytaj więcej
Dzień Kobiet - Nowa Wieś. fot. Mariusz Marcysiak

Koncertowy Dzień Kobiet 10.03.2018 19:20

Koncert artystów z „Przylądka Kultury” niczym magnes przyciągnął całe rzesze pań do remizy strażackiej w Nowej Wsi i świetlicy Kaliszowy Gaik. To był prezent dla pań z okazji ich święta, Dnia Kobiet.

czytaj więcej
Zumba w Granicy. fot. Mariusz Marcysiak

Sportowo – taneczna gmina, czyli jak w miły sposób poprawić kondycję i uwolnić przy tym solidną dawkę endorfin. 09.03.2018 10:20

Jeżeli na co dzień brak nam energii i czujemy się przemęczeni, a także nierzadko podenerwowani, to znak, że potrzebujemy czegoś dla ucha i ciała.

czytaj więcej
Teatrzyk Kolorowa Wędrówka. fot. Mariusz Marcysiak

Kolorowa wędrówka 27.02.2018 02:45

Dziecięca wyprawa w świat kolorów w poszukiwaniu zielonej krainy.

czytaj więcej
Bal karnawałowy w Nowej Wsi. fot. Mariusz Marcysiak

Tak się bawi, tak się bawi Nowa Wieś 05.02.2018 19:25

Bal karnawałowy w Nowej Wsi to już niemal tradycja. Tradycja, którą mieszkańcy bardzo chętnie kultywują i w której równie chętnie biorą udział. W tym roku odbył się już po raz szósty.

czytaj więcej
Gminne Obchody 100. lecia Niepodległości – Nowa Wieś. fot. Mariusz Marcysiak

Gminne Obchody 100. lecia Niepodległości – Nowa Wieś 13.01.2018 11:20

Rozpoczęły się Gminne Obchody 100. lecia Niepodległości. Pierwszym wydarzeniem, które zainaugurowało tegoroczne obchody było widowisko artystyczne w wykonaniu uczniów klasy III b z gimnazjum w Nowej Wsi.

czytaj więcej
Zaprzęg Świętego Mikołaja zawitał do Nowej Wsi. fot. Mariusz Marcysiak

Zabawa choinkowa w Nowej Wsi 18.12.2017 15:00

Zaprzęg Świętego Mikołaja zawitał do Nowej Wsi, gdzie w minioną sobotę, 16 grudnia odbyła się zabawa choinkowa.

czytaj więcej
Spotkanie wigilijne seniorów z Nowej Wsi. fot. Mariusz Marcysiak

Spotkanie wigilijne seniorów z Nowej Wsi 17.12.2017 18:50

Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż. Z tej okazji członkowie Koła nr 3 Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów, a także mieszkańcy Nowej Wsi oraz zaproszeni goście spotkali się, aby przełamać się opłatkiem i złożyć sobie świąteczne życzenia.

czytaj więcej