06.04.2023 10:35

Kwietniowe wydanie Informatora Gminnego już dostępne!

153
Już jest! Nowy Informator Gminny - wydanie marzec/kwiecień 2023.

Dostępny jest:

  • w urzędzie gminy,
  • gminnych bibliotekach,
  • przychodniach i wybranych sklepach
  • a także dostępny w wersji cyfrowej, do pobrania on-line: LINK.

Znajdą w nim Państwo m.in.: relację ze spotkania informacyjnego z MZDW  w Nowej Wsi w sprawie budowy "Paszkowianki", relacje z gminnych wydarzeń, w tym m.in.: z 4. rocznicy działalności Dziennego Domu Seniora, uroczystościach z okazji Dnia Babci i Dziadka i Dnia Kobiet oraz informację o rekordzie, jaki padł w naszej gminie podczas tegorocznej zbiórki WOŚP.  

Przygotowaliśmy również artykuły o Budżecie Obywatelskim 2024, Gminnym Programie Rewitalizacji, nowym programie ekologicznym "Kompostownik oraz obszerny tekst z zakresu planowania przestrzennego. Wspomnieliśmy również o wyróżnieniach naszej gminy w konkursach. 

W nowym wydaniu Informatora Gminnego nie zabrakło materiałów o prowadzonych inwestycjach, m.in. o metamorfozie skateparku w Michałowicach, nowych ścieżkach pieszo-rowerowych w Granicy, o Centrum Michałowic oraz raport z placów budowy.

Polecamy także artykuły o propozycjach biblioteki w Komorowie dla czytelników, potrójnym jubileuszu ZSO w Komorowie, w tym o 100. rocznicy szkoły podstawowej, czy też gminnej komunikacji publicznej.

A na osoby zainteresowane gminnymi wydarzeniami czeka całoroczne zestawienie. 

Życzymy milej lektury.

grafika prezentująca treść komunikatu

Opublikowany przez: Angelika Niedzieska

Zobacz także