Archiwalny
Wydarzenie cykliczne

Zostań mistrzem gry na DJEMBE - warsztaty bębniarskie

119
Małgorzata Pachecka, wójt gminy Michałowice zaprasza na warsztaty bębniarskie pn.: "Zostań mistrzem gry na DJEMBE". Zajęcia odbywać się będą w każdy poniedziałek, od 21 marca. Jest to drugi projekt, który będzie realizowany w naszej gminie w ramach Budżetu Obywatelskiego 2022.

Zajęcia będą prowadzone dla dwóch grup wiekowych:

Obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona bebnimy|owocowyszaman.pl| |bebnimy|owocowyszaman.pl

Miejsce: Dzienny Domu Senior+ w Komorowie, przy ul. Ceglanej 2d

Zajęcia będą prowadzone przez 12 tygodni wiosna/lato i 12 tygodni jesień/zima (48 spotkań), wyłączając święta.

Organizatorzy zapewniają dla uczestników warsztatów bębny na miejscu, ale jeśli ktoś poczuje potrzebę ćwiczenia na swoim djembe, to oczywiście jak najbardziej można wziąć go na zajęcia ze sobą.

Warsztaty realizowane są  w ramach Budżetu Obywatelskiego 2022 - Projekt "Bębnimy dla zdrowia i radości - warsztaty bębniarskie dla dużych i małych, dla młodych i dojrzałych, czyli dla każdego". 

grafika prezentujaca zaproszenie

Administratorem danych osobowych uczestników jest Urząd Gminy Michałowice. Dane przetwarzane są w celu organizacji przedsięwzięcia, w tym dokonywania zapisów. Będą one przetwarzane jedynie przez czas niezbędny do realizacji wydarzenia. Podanie danych jest dobrowolne, jednak bez ich przekazania nie jest możliwe uczestnictwo w wydarzeniu.

 

Opublikowany przez: Stanowisko ds. promocji

Zobacz także