Archiwalny
Data wydarzenia: 02.09.2023 12:00

Rajd Rowerowy pn. "Aktywni i mobilni - tak dla czystego powietrza"

154
Wójt Gminy Michałowice zaprasza do udziału w Rowerowej Grze Terenowej i włączenia się w naszą akcję "Tak dla czystego powietrza". Rajd odbywa się w ramach Dni Gminy Michałowice 2023 (2 września, start w godz. 12-13)

Termin rajdu: 2 września (sobota)

  • godz. 12:00- 13.00 - rejestracja uczestników/grup uczestników (przy Urzędzie Gminy), otrzymanie trasy  przejazdu (przygotowanych będzie 5 wersji), następnie przejazd uczestników zgodnie z trasą oraz odnalezienie i sfotografowanie wyznaczonych obiektów;
  • godz. 15.30 - wręczenie upominków (podczas pikniku ekologicznego).

Zasady:

  • start Rajdu zaczyna się z parkingu zlokalizowanym przy  budynku Urzędu Gminy Michałowice.
  • nie liczy się czas. Nie ma ustalonego grafiku. Ważne jest pokonanie  trasy  rajdu oraz odszukanie i utrwalenie na zdjęciu określonych obiektów znajdujących się na terenie gminy Michałowice.  Łączna długość jednej trasy ok. 11 – 15 km.
  • pierwsze osoby/rodziny/grupy uczestników mogą rozpocząć swoją przygodę już od godziny 12.00, natomiast ostatni uczestnik wyjedzie o godzinie 13.00. Każdy z uczestników/grup uczestników startuje w najbardziej dogodnym dla siebie momencie pomiędzy godzinami granicznymi, tj. w godz. 12.00 – 13.00.
  • po drodze zachęcamy wszystkich do korzystania z atrakcji rekreacyjnych na trasie rajdu tj. place zabaw, strefy rekreacji.
  • meta zlokalizowana jest na parkingu przy urzędzie w Regułach, gdzie w godz. 14.00 – 17.00 odbędzie się Piknik ekologiczny, podczas którego zaplanowane jest mnóstwo atrakcji dla każdego.

grafika prezentująca zaproszenie

Opublikowany przez: Stanowisko ds. promocji
Podobne tematy: Wydarzenia Urzedu Gminy

Zobacz także