Wyniki wyszukiwania

Znaleziono 11 podstron zawierających "natura"
1 NATURA KOMOROWA
Zniszczenie natury może mieć skutki nieodwracalne... A o tym, jak ona wygląda w Komorowie i okolicach oraz jak ją chronić można się było dowiedzieć w trakcie
2 Stwórz ogród w zgodzie z naturą
Fundacja KIM współpracująca z naszą gminą przygotowała poradnik dobrych praktyk pt. "Ogród w zgodzie z naturą". Broszura powstała w ramach projektu dofinansowanego ze środków
3 Warsztaty plastyczne
W budynku przy ul. Raszyńskiej 34 w Michałowicach odbywają się warsztaty plastyczne. Prowadzi je magister sztuk plastycznych Włodzimierz Krężlewicz.
4 Serce Twoim skarbem...
25 listopada odbyło się kolejne spotkanie w ramach Uniwersytetu Wszelkiego Wieku. Tym razem prelekcja została poświęcona schorzeniom układu sercowo-naczyniowego i ich profilaktyce.
5 Konkurs fotograficzny rozstrzygnięty
Renata Zarychta (w kategorii dorośli) i Rafał Bryl (kategoria do 18 lat) zostali zwycięzcami konkursu fotograficznego „Moje miejsce- odkrywamy piękno gminy Michałowice", który
6 WARSZTATY PLASTYCZNE W KOMOROWIE
20 marca ruszyły warsztaty plastyczne w Komorowie. Już pierwsze zajęcia okazały się być owocne w pomysłowe prace, wykonane przez dzieci i młodzież z Komorowa.
7 RADY NA ODPADY - CO ZROBIĆ Z LIŚĆMI?
Zastanawiasz się co zrobić z liśćmi w ogrodzie po ich zagrabieniu? Zostaw je zwierzętom! Przypominamy, jak je można wykorzystać.
8 Ferie z plastyką
W czasie ferii Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej zorganizował zajęcia plastyczne dla dzieci z naszej gminy. Odbywały się one w dwóch świetlicach, w Opaczy Kolonii
9 X Komorowska Jesień Muzyczna – koncert „Wdzięk dźwięku”
19 października, w kościele w Komorowie, odbył się koncert zatytułowany „Wdzięk dźwięku”. Koncert zorganizowało Stowarzyszenie Kulturalny Komorów. Patronat nad Komorowską
10 Wernisaż wystawy malarskiej Jana Skowrona
W niedzielę 24 kwietnia, w sali multimedialnej Urzędu Gminy Michałowice odbył się uroczysty koncert otwierający wystawę artysty malarza, mieszkańca sołectwa Komorów – Jana
11 Konferencja naukowa "Ochrona przyrody w samorządzie terytorialnym"
W dniach 24-25 czerwca w Urzędzie Gminy Michałowice odbyła się ogólnopolska konferencja naukowa „Ochrona przyrody w samorządzie terytorialnym”.