Roztańczone Michałowice

25.11.2014 11:30     712

W ostanią sobotę, 22 listopada, sołtys Michałowic Wsi oraz przewodniczący Zarządu Osiedla Michałowice zaprosili mieszkańców na imprezę andrzejkową. W ten jesienny wieczór chętnych do zabawy nie zabrakło. Przyszło ponad 100 osób, a parkiet był zapełniony do ostatniego tańca.


Andrzejki odbyły się w Zespole Szkół w Michałowicach. Otworzyła je, w imieniu organizatorów, sołtys Michałowic Wsi, Adriana Król –Popiel oraz prowadzący imprezę, Jakub Skalmierski – DJ Show.  

 

Jako pierwsze na parkiecie pojawiły się dzieci, jednak z każdym utworem coraz więcej dorosłych go wypełniało.

Każdy znalazł coś dla siebie. Grano szlagiery muzyki dyskotekowej, a także bawiono się przy muzyce pop, utworach z musicali i disco polo.  

 

Odtwarzany na niemalże każdej tanecznej imprezie utwór grupy Village People Y.M.C.A. mieszkańcy, zaproszeni i poprowadzeni przez DJ-a, zatańczyli jak w teledysku piosenki. Efekt wspólnego tańca był niebywały i dostarczył uczestnikom wiele zabawy.  

 

Tego wieczoru nie mogło zabraknąć także konkursów. Dzieci miały za zadanie zaprezentować jak tańczy się „kaczuchy”. Dorośli odgadywali na podstawie kilku taktów - tytuł bądź wykonawcę piosenki, uczestniczyli w konkursach tanecznych m.in. tańcu „połamańcu”, czy telefonicznym. Zwycięzcy otrzymywali nagrody. 

 

Zabawa trwała do późnego wieczora. Mieszkańcy podziękowali brawami za przygotowanie tak udanej imprezy Adrianie Król- Popiel, sołtys Michałowic Wsi, reprezentującej podczas Andrzejek organizatorów.   

 

Opublikowane przez: Stanowisko ds. promocji

Zobacz także

Warsztaty kulinarne

Warsztaty kulinarne Data wydarzenia: 15.06.2018

Podczas ostatnich przed wakacjami warsztatów uczestnicy przygotują przepyszne owocowe desery, orzeźwiającą lemoniadę i chrupiące gofry (15 czerwca, godz.15:30).

czytaj więcej
Szeluszki w Michałowicach. fot. Mariusz Marcysiak

Szeluszki 14.05.2018 10:59

Szeluszki, czyli warsztaty kreatywnej twórczości dla najmłodszych mieszkańców Michałowic-Wsi i osiedla Michałowice.

czytaj więcej
Warsztaty uważności. fot. Mariusz Marcysiak

Jak poradzić sobie ze stresem? 10.05.2018 10:35

Otaczający nas świat już tak jest skonstruowany, że wcześniej czy później zjawisko stresu spotyka każdego człowieka. Ważne, aby kiedy już się pojawi poradzić sobie z nim jak najlepiej.

czytaj więcej
Warsztaty świąteczne w Michałowicach. fot. Mariusz Marcysiak

Warsztaty świąteczne w Michałowicach - Wsi 26.03.2018 16:50

Okres przygotowań do Świąt Wielkanocnych to szczególna okazja do zrobienia wyjątkowych i niespotykanych ozdób, które podkreślą klimat świątecznych dni.

czytaj więcej
Świąteczny kiermasz rękodzieła w Michowicach. fot. Mariusz Marcysiak

Świąteczny kiermasz rękodzieła 18.03.2018 20:00

Palmy, pisanki, baranki, zajączki i wielkanocne koszyczki można było kupić podczas przedświątecznego kiermaszu rękodzieła w Michałowicach.

czytaj więcej
Warsztaty plastyczne w Granicy. fot. Mariusz Marcysiak

Warsztaty plastyczne – czyli jak odkryć w sobie artystę 27.02.2018 14:10

Warsztaty w Granicy i Michałowicach to doskonała okazja dla dzieci i młodzieży chętnej do odkrywania w sobie talentów artystycznych, a także chcących poszerzyć granice wyobraźni.

czytaj więcej
Warsztaty laboratorium juniora w Granicy i warsztaty młodego chemika w Michałowicach. fot. Mariusz Marcysiak

Nauka z logiką są niezłą parą 27.02.2018 01:10

Czy jest fajniejszy sposób na naukę i rozruszanie szarych komórek, niż poprzez zabawę.

czytaj więcej
Warsztaty bębniarskie w Komorowie i Michałowicach. fot. Mariusz Marcysiak

Warsztaty bębniarskie 25.02.2018 20:25

Doskonała okazja by poczuć afrykańskie rytmy i stać się mistrzem gry na djembe, najpopularniejszym afrykańskim instrumencie.

czytaj więcej
Szkolenie z pierwszej pomocy - Michałowice. fot. Mariusz Marcysiak

Szkolenia z pierwszej pomocy – Michałowice 22.02.2018 06:55

Czy w sytuacji zagrożenia życia lub zdrowia umielibyśmy zachować zimną krew i uratować drugą osobę? Coraz większa świadomość ludzi rośnie, a wiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że ratować życie trzeba umieć. Dobrą okazją do tego są szkolenia w Michałowicach.

czytaj więcej
Michałowice Wieś - bal karnawałowy 2018r. fot. Mariusz Marcysiak

Ach karnawał, karnawał 12.02.2018 21:10

Miniony weekend był już ostatnim w tegorocznym karnawale i jedną z ostatnich okazji do hucznej zabawy. Z tej możliwości postanowili skorzystać mieszkańcy Michałowic Wsi i 10 lutego wspólnie bawili się na balu karnawałowym.

czytaj więcej