27.03.2024 13:05

Ostatnia sesja Rady Gminy Michałowice pod znakiem podziękowań za wspólną pracę

172
Wczoraj, 26 marca, odbyła się ostatnia sesja Rady Gminy Michałowice kadencji 2018-2024, na której wójt Małgorzata Pachecka wraz z przewodniczącą rady gminy Beatą Rycerską podziękowały radnym, sołtysom, dyrektorom szkół, przedszkoli, bibliotek, CUW i GOPS oraz kierownikom referatów za wspólną pracę na rzecz gminy Michałowice.

Wójt gminy Michałowice, Małgorzata Pachecka wraz z Przewodniczącą Rady Gminy Michałowice, Beatą Rycerską podziękowały za trud, wytrwałość oraz troskę włożoną w rozwój gminy Michałowice, a także za zaangażowanie, poświęcony czas i wszelkie działania mające na celu poprawę jakości życia mieszkańców.

Wraz z życzeniami wręczały metasekwoję chińską, która ma stanowić żywą pamiątkę i symbol pracy, która wzbudza szacunek i pozostawi swój ślad na lata.

Podziękowania otrzymali:

  • Małgorzata Pachecka - wójt gminy Michałowice;

radni

  • Beata Rycerska - przewodnicząca Rady Gminy Michałowice, radna z Michałowic;
  • Edward Kozłowski - wiceprzewodniczący Rady Gminy Michałowice, radny z Sokołowa, Suchego Lasu, Pęcic oraz Pęcic Małych;
  • Elżbieta Biczyk - radna z Nowej Wsi;
  • Marek Biskot - radny z Komorowa;
  • Magdalena Bronisz - radna z Granicy;
  • Joanna Chilarska - radna z Reguł;
  • Jarosław Hirny-Budka - radny z Michałowic;
  • Anna Kamińska - radna z Opaczy-Kolonii;
  • Paweł Kordys - radny z Nowej Wsi;
  • Joanna Kowalczyk - radna z Komorowa;
  • Adriana Król-Popiel - radna z Michałowic-Wsi oraz Opaczy Małej;
  • Agnieszka Paradowska - radna z Granicy;
  • Katarzyna Parzyńska - radna z Komorowa-Wsi;
  • Maciej Polarczyk - radny z Komorowa;
  • Anna Wyszomirska - radna z Michałowic;
  • oraz Paweł Zacny - wiceprzewodniczący Rady Powiatu Pruszkowskiego;

sołtysi:

  • Barbara Budzyniak - sołtys Opaczy Mała;
  • Edward Chruściak - sołtys Suchego Lasu;
  • Grażyna Grabka - sołtys Opaczy-Kolonii;
  • Michał Jeżewski - przewodniczący Zarządu Osiedla Komorów;
  • Artur Kostera - sołtys Komorowa-Wsi;
  • Magdalena-Krajnik Partyka - sołtys Reguł;
  • Zdzisław Krupa - sołtys Pęcic Małych;
  • Agnieszka Lenard - przewodnicząca Zarządu Osiedla Michałowice;
  • Bartosz Lewandowski - sołtys Sokołowa;
  • Paweł Łąpieś - przewodniczący Zarządu Osiedla Granica;
  • Tomasz Malinowski - sołtys Michałowic-Wsi;
  • Waldemar Widlicki - sołtys Pecic;

zarząd gminy, dyrektorzy szkół, przedszkoli, bibliotek, CUW, GOPS oraz kierownicy referatów:

  • Anna Fabisiak - zastępca wójt gminy
  • Anna Jankowska - skarbnik gminy
  • Wojciech Grzeniewski - sekretarz gminy
  • Joanna Domańska - radca prawny urzędu;
  • Ewa Wierzgała - dyrektor CUW;
  • Iwona Radzimirska - dyrektor GOPS;
  • Lidia Buczyńska - główna księgowa CUW;
  • Monika Krokosz - główna księgowa GOPS;
  • Renata Bontron - dyrektor Przedszkola w Michałowicach; 
  • Magdalena Fimowicz-Wasiak - dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Michałowicach;
  • Bogumiła Kukwa - dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Mikołaja Kopernika w Nowej Wsi;
  • Edyta Pająk - dyrektor ZSO im. Marii Dąbrowskiej w Komorowie
  • Ewa Kisiel - dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej im. Zbigniewa Herberta w Michałowicach;
  • Katarzyna Walichnowska - dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej im. Marii Dąbrowskiej w Komorowie;
  • Urszula Bejda - kierownik Biura Rady;
  • Zofia Brzezińska - kierownik Referatu Spraw Obywatelskich;
  • Dorota Chalimoniuk - kierownik Referatu ds. Kadrowo-Administracyjnych;
  • Izabela Gora - główna księgowa Urzędu Gminy Michałowice;
  • Katarzyna Jasińska - pracownik Stanowiska ds. Kontroli Wewnętrznej;
  • Daniel Kowalski - kierownik Referatu Funduszy Zewnętrznych;
  • Tomasz Łoziński - kierownik Referatu Rozwoju Gminy;
  • Andrzej Łuszczyński - kierownik Referatu Gospodarki Komunalnej;
  • Konrad Myszkowski - pracownik Stanowiska ds. Obronności i Obrony Cywilnej;
  • Kinga Niedźwiecka-Reszczyk - kierownik Referatu Zamówień Publicznych;
  • Michał Piwek - kierownik Referatu Organizacyjno-Administracyjnego;
  • Iwona Popowicz - kierownik Referatu Inwestycji i Remontów;
  • Joanna Strzelecka - kierownik Referatu Budżetu i Finansów;
  • Rafał Raczyński - kierownik Referatu Podatków, Opłat Lokalnych i Windykacji;
  • Joanna Skrzydlewska - kierownik Referatu Ochrony Środowiska;
  • Jarosław Sobol - kierownik Referatu Planowania Przestrzennego;
  • Katarzyna Stygińska - kierownik Referatu Kultury i Promocji;
  • Renata Suliga - kierownik Geodezji i Rolnictwa;
  • Marcin Walichnowski - kierownik Referatu ds. Informatyki;
  • Katarzyna Zanatnowicz - kierownik Referatu ds. Urbanistyczno-Architektonicznych.

 

 

Opublikowany przez: Angelika Niedzieska

Zobacz także