Andrzejkowe Michałowice-Wieś

28.11.2017 11:45     353
Andrzejkowe Michałowice-Wieś. fot. Mariusz Marcysiak
Uczestników zabawy odwiedził wójt gminy Michałowice, Krzysztof Grabka. fot. Mariusz marcysiak fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak
Podobne tematy: Michałowice Wieś

W sołectwie Michałowice już taką tradycję mają, by w andrzejkowy wieczór spotkać się na tańcach i dobrej zabawie.


Tradycja to młoda, bo po raz piąty organizowana jest zabawa andrzejkowa, ale podobnie jak i inne wydarzenia przygotowywane przez sołtys, Adrianę Król-Popiel cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, a o uczestnictwie w niej decydowała kolejność zgłoszeń. Dokładnie 100 osób 25 listopada, oddało się hucznej zabawie, która podobnie jak latach ubiegłych odbyła się w Ośrodku Rehabilitacji Olimpijczyków i Paraolimpijczyków KRIOSONIK w Michałowicach.

 

Już na samym początku zabawy miłą niespodziankę mieszkańcom sołectwa sprawił wójt gminy Michałowice, Krzysztofa Grabka, który wraz z małżonką, na zaproszenie sołtys Adriany Król- Popiel, odwiedził uczestników  oraz częstował przepysznymi pączkami.  

 

Uroczyste rozpoczęcie andrzejkowej zabawy nastąpiło, więc czas zająć miejsce na parkiecie. W ten wyjątkowy wieczór zabawę poprowadził znany michałowickiej publiczności DJ DIL, który już nie raz zapewniał solidną dawkę wrażeń, a prezentowa przez niego muzyka sprawiała, że niechętnie chciało się opuścić parkiet. Bez wątpienia potwierdzeniem wspaniałej zabawy i dobrego humoru były wspólne tańce, gdzie nie rzadko można było usłyszeć także wspólne śpiewanie znanych i lubianych przebojów.   

 

Miła i taneczna atmosfera sprawiła, że zabawa trwała do późnego wieczora, a wrażenia na pewno na długo pozostaną w pamięci wszystkich uczestniczących w niej osobach.

 

Spotkanie andrzejkowe zostało sfinansowane z funduszu sołeckiego Michałowic-Wsi. 

 

Opublikowane przez: Mariusz Marcysiak

Zobacz także

Warsztaty świąteczne w Michałowicach. fot. Mariusz Marcysiak

Warsztaty świąteczne w Michałowicach - Wsi 26.03.2018 16:50

Okres przygotowań do Świąt Wielkanocnych to szczególna okazja do zrobienia wyjątkowych i niespotykanych ozdób, które podkreślą klimat świątecznych dni.

czytaj więcej
Warsztaty plastyczne w Granicy. fot. Mariusz Marcysiak

Warsztaty plastyczne – czyli jak odkryć w sobie artystę 27.02.2018 14:10

Warsztaty w Granicy i Michałowicach to doskonała okazja dla dzieci i młodzieży chętnej do odkrywania w sobie talentów artystycznych, a także chcących poszerzyć granice wyobraźni.

czytaj więcej
Warsztaty laboratorium juniora w Granicy i warsztaty młodego chemika w Michałowicach. fot. Mariusz Marcysiak

Nauka z logiką są niezłą parą 27.02.2018 01:10

Czy jest fajniejszy sposób na naukę i rozruszanie szarych komórek, niż poprzez zabawę.

czytaj więcej
Michałowice Wieś - bal karnawałowy 2018r. fot. Mariusz Marcysiak

Ach karnawał, karnawał 12.02.2018 21:10

Miniony weekend był już ostatnim w tegorocznym karnawale i jedną z ostatnich okazji do hucznej zabawy. Z tej możliwości postanowili skorzystać mieszkańcy Michałowic Wsi i 10 lutego wspólnie bawili się na balu karnawałowym.

czytaj więcej
Zebranie mieszkańców Michałowic Wsi. fot. Mariusz Marcysiak

Michałowice Wieś z uchwalonym funduszem na 2018 r. 22.09.2017 10:15

Sprawozdanie z działalności sołtys i rady sołeckiej oraz podsumowanie z realizacji uchwały i wniosków z 27 września 2016 r., były jednymi z tematów corocznego zebrania mieszkańców Michałowic Wsi.

czytaj więcej
Pożegnanie lata z sąsiadem w Michałowicach Wsi. fot. Mariusz Marcysiak

Pożegnanie Lata w Michałowicach Wsi 17.09.2017 21:05

Tuż przed kalendarzowym zakończeniem lata, dokładnie 16 września, mieszkańcy Michałowic-Wsi spotkali się na corocznym ognisku „Pożegnaj lato z sąsiadem”.

czytaj więcej
Warsztaty małego chemika - Michałowice. fot. Mariusz Marcysiak

Warsztaty małego chemika – Michałowice 05.02.2017 12:15

Ciekawość otaczającego nas świata drzemie w nas wszystkich. Jednym ze sposobów na jego poznanie jest udział w warsztatach małego chemika. Warsztatach, podczas których dzieci mają okazję nie tylko obserwować, ale również przeprowadzić wiele ciekawych eksperymentów chemicznych, których, na co dzień nie mogliby wykonać w domu.

czytaj więcej
Zajęcia pokazowe Drama. fot. Mariusz Marcysiak

Zajęcia podsumowujące z „Dramy” 23.01.2017 18:15

Warsztaty teatralne „Drama” to doskonała zabawa w aktorstwo, gdzie dzieci tworzą improwizowane scenki, dialogi i gry. Podczas zajęć podsumowujących, które 21 stycznia odbyły się w sali multimedialnej Urzędu Gminy Michałowice, rodzice mogli zobaczyć efekt pracy ich dzieci, ale i również osobiście wziąć udział w warsztatach.

czytaj więcej
fot. Adriana Król-Popiel

Warsztaty zdobienia pierniczków 19.12.2016 11:20

Z myślą o zbliżających się świętach dzieci z Michałowic–Wsi uczestniczyły w warsztatach, dzięki którym zgłębiły sztukę ozdabiania pierniczków.

czytaj więcej
Warsztaty Zabawa ze śniegiem . fot. Mariusz Marcysiak

Zabawa ze śniegiem – Michałowice-Wieś 11.12.2016 22:25

Nie od dziś wiadomo, że nauka poprzez zabawę to najlepszy sposób na poszerzenie wiedzy najmłodszych, bo przecież każde dziecko lubi zabawę i eksperymenty.

czytaj więcej