14.10.2016 19:00

Warsztaty „Decoupage” w Michałowicach

357
Decoupage nie jest trudną techniką i z łatwością każdy może się jej nauczyć. Okazją do tego jest cykl zajęć, które rozpoczęły się w miniony czwartek 13 października w sali przy ul. Raszyńskiej 34 w Michałowicach.

Decoupage jest jedną z technik ręcznego zdobienia polegającą na naklejaniu wzoru m.in. z papieru na odpowiednio przygotowaną powierzchnię. Tą metodą możemy wspaniale ozdobić prawie każdy materiał – drewno, metal, szkło, tkaninę, plastik i ceramikę. Bardzo ważne jest aby naklejenie wzoru było wykonane starannie i pokryte kilkoma warstwami lakieru tak, żeby wzór wtopił się całkowicie i nie był wyczuwalny przy dotknięciu.

 

Zajęcia, które dla mieszkańców osiedla Michałowice zorganizował jego Zarząd, zgromadziły wiele pań chcących nauczyć się tej jakże interesującej metody ozdabiania różnych przedmiotów.  Własnoręcznie ozdobione pudełka np. na bibeloty lub szklane butelki, które zamienią się w flakony mogą w niezwykły sposób ozdobić nasze domy. Ponadto może to być również doskonały prezent dla naszych najbliższych lub znajomych. Tym bardziej, że będzie wykonany własnoręcznie.

 

Warsztaty są finansowane z funduszu osiedla Michałowice.

 

 

Opublikowany przez: Mariusz Marcysiak
Podobne tematy: Michałowice Osiedle

Zobacz także