20.11.2016 20:35

Zabawa andrzejkowa – Michałowice

681
Zabawa andrzejkowa zdarza się raz w roku, dlatego warto zadbać o to, aby spędzić ją w znakomitym towarzystwie, przy świetnej muzyce i w wyśmienitym nastroju tak, jak zrobili to mieszkańcy sołectwa Michałowice.

19 listopada, już po raz czwarty sołtys Adriana Król-Popiel zorganizowała dla mieszkańców sołectwa zabawę andrzejkową. Otwierając sobotni bal, w którym udział wzięło ponad 100 osób, sołtys życzyła mieszkańcom wspaniałej i gorącej zabawy po czym wszyscy dali się porwać w wir tańca.  

 

O oprawę muzyczną tegorocznego balu zadbał DJ DIL, a serwowana muzyka to największe taneczne hity, pośród których z pewnością każdy znalazł coś dla siebie. Dowodem na to niech będzie fakt, że parkiet był cały czas pełny, a na buziach uczestników non stop gościł uśmiech. Jak to bywa przy dobrej zabawie nie mogło zabraknąć spontaniczności i wspólnego śpiewania refrenów znanych przebojów.

 

Tradycją balu jest, że mieszkańcy przynoszoną własnoręcznie przygotowane potrawy, a szwedzki stół błyskawicznie zapełnił się wieloma smakołykami. Nie zabrakło także gorącego posiłku, który serwowany był przed północą.

 

Wzorem ubiegłego roku bal andrzejkowy odbył się w Ośrodku Rehabilitacji Olimpijczyków i Paraolimpijczyków KRIOSONIK w Michałowicach.

 

Podsumowując tegoroczna zabawę andrzejkową sołectwa Michałowice można powiedzieć jedno. Mieszkańcy bawili się tak znakomicie, że już nie mogą doczekać się kolejnej.

 

 

Opublikowany przez: Mariusz Marcysiak
Podobne tematy: Michałowice Wieś

Zobacz także