11.06.2019 09:00

Zabawa z Kubusiem Puchatkiem

85
Kubuś Puchatek i przyjaciele odwiedzili Suchy Las. W pikniku z okazji Dnia Dziecka bawiły się dzieci z rodzicami. Zabawę zorganizował Edward Chruściak, sołtys wraz z radą sołecką Suchego Lasu.

Piknik z okazji Dnia Dziecka odbył się 9 czerwca. Zorganizowany został na terenie przy świetlicy w Suchym Lesie. Na dzieci czekał Kubuś Puchatek i jego przyjaciele: Tygrysek, Mama Kangurzyca, Słoniątko i Sowa. Zabawa była wyjątkowo udana. Animatorzy porywali do wspólnej zabawy, były tańce i gry sprawnościowe na boisku. Do zabawy włączali się dorośli mieszkańcy, z sołtysem Edwardem Chruściakiem na czele. Wielką atrakcją były bańki mydlane, które również dostarczały wiele radości, nie tylko dzieciom.  

Na dzieci czekało także wiele pokus kulinarnych. Niedzielne popołudnie było upalne, dlatego ogromne zainteresowanie wzbudzały lody oraz chłodne kawałki arbuzów. Poza tym stoły zastawione był słodyczami, owocami i napojami. Wszyscy chętnie się częstowali.

Ponadto dla uczestników dostępna była świetlica, która w tym dniu chroniła przed słońcem i upałem. A w niej czekały kolejne niespodzianki, były to drobne upominki, które na Dzień Dziecka przygotowała gmina Michałowice. Były to koszulki, odblaskowe kamizelki, długopisy, kredki, kolorowanki i kubki z logo gminy. Dla sportowców czekał stół do ping-ponga, z którego również chętnie korzystano.

Zabawę dla dzieci z Suchego Lasu przygotowali animatorzy z firmy Bajolandia z Grodziska Mazowieckiego.

Zabawa trwała do wieczora! Sfinansowana została z funduszu sołeckiego Suchego Lasu.

Do zobaczenia za rok!

 

Podobne tematy: Suchy Las

Zobacz także