07.11.2022 14:05

Nowy Biuletyn Informacyjny Gminy Michałowice już dostępny!

222
Nowy Biuletyn Informacyjny Gminy Michałowice nr 3/2022 już jest dostępny w urzędzie gminy, gminnych bibliotekach, a także przychodniach i wybranych sklepach. Zachęcamy do jego lektury.

Biuletyn jest także dostępny w wersji cyfrowej, do pobrania on-line -wejdź w link

Znajdą w nim Państwo m.in.: relacje z gminnych wydarzeń - uroczystego wmurowania aktu erekcyjnego przedszkola w Regułach, Dni Gminny Michałowice,  56. Rajdu po Kamienistej Drodze, Młodzieżowego Rajdu Pęcickiego oraz z uroczystości odsłonięcia tablicy poświęconej 5 młodym mieszkańcom Michałowic, powstańcom warszawskim.

Przygotowaliśmy także artykuły o wysokim miejscu naszej gminy w rankingu bogactwa samorządów, funduszach zewnętrznych, które pozyskaliśmy w tym roku na łączną kwotę ponad 23,2 mln zł oraz wrześniowych spotkań z mieszkańcami, z wyszczególnieniem przyjętych podziałów środków funduszów sołeckich i osiedlowych.

Polecamy także artykuł o działaniach gminy na rzecz wsparcia seniorów oraz o historii naszej gminy.  

Życzymy milej lektury.

grafika- pierwsza strona biuletynu

 

Opublikowany przez: Stanowisko ds. promocji
Podobne tematy: biuletyn

Zobacz także