03.07.2020 14:50

Odebraliśmy promesę na zakup wozu strażackiego dla naszej gminy

538
Dziś (3 lipca) w samo południe, podczas konferencji prasowej przed Ministerstwem Spraw Wewnętrznych i Administracji, z wielką dumą i radością odebraliśmy promesę o maksymalnej wartości 800 tys. zł na zakup wozu strażackiego dla naszej gminy.

Dzięki obywatelskiej mobilizacji naszych mieszkańców, gmina Michałowice uzyskała najwyższą frekwencję w I turze wyborów prezydenckich w woj. mazowieckim - 81,2%,  co oznacza  wygranie akcji  Bitwa o wozy na Mazowszu. 

Samochód otrzyma nasza jednostka, OSP Nowa Wieś. 

Frekwencja 81.2 %  daje nam  6 miejsce w Polsce.   Przed nami uplasowały  się same nadmorskie gminy, m.in.  gm. Rewal z wynikiem 85.9 %, gm. Mielno - 84.9% i m. Łeba 84.9 %

 

 

 

 

 

 

Opublikowany przez: Agnieszka Rzewuska
Podobne tematy: wybory 2020

Zobacz także