15.04.2024 09:30

Oferta pracy w Gminnym Przedszkolu w Michałowicach

170
Gminne Przedszkole w Michałowicach prowadzi nabór na stanowisko - intendent.
  1. Wymagania niezbędne:
  • wykształcenie wyższe lub średnie,
  • mile widziane doświadczenie na tym stanowisku lub w pracy administracyjno-biurowej,
  • stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na w/w stanowisku,
  • mile widziane doświadczenie w jednostkach oświatowych,
  • nieposzlakowana opinia,
  • sprawna obsługa komputera (Excel, Word),
  • znajomość przepisów HACCP.

  1. Wymagania dodatkowe:
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • samodzielność jak i umiejętność pracy w zespole,
  • terminowość, rzetelność i odpowiedzialność
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista,
  • odpowiedzialność za realizację zadań.

  1. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku intendenta:
  • planowanie i systematyczne zaopatrywanie zgodnie z Regulaminem udzielania zamówień publicznych:

- żywność, sprzęt kuchenny i inne,

- środki czystości,

- odzież roboczą zgodnie z obowiązującymi przepisami,

  • znajomość i stosowanie zasad żywienia i norm żywienia,
  • układanie jadłospisów zgodnie z normami żywieniowymi przewidzianymi dla dzieci przedszkolnych,
  • przestrzeganie zasad HACCP w przedszkolu,
  • nadzór nad funkcjonowaniem kuchni: przygotowaniem, porcjowaniem posiłków, przestrzeganiem zasad higieny, w określonych sytuacjach uczestniczenie
    w przygotowaniu posiłków,
  • przestrzeganie dziennej stawki żywieniowej i terminów przydatności do spożycia artykułów znajdujących się w magazynie oraz ich właściwe przechowywanie,
  • sporządzanie raportów żywieniowych dziennych,
  • prowadzenie magazynu i dokumentacji magazynowej zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • sporządzanie miesięcznych sprawozdań,
  • wykonywanie innych czynności zleconych przez Dyrektora przedszkola wynikających z organizacji pracy w placówce.

  1. Warunki pracy:

  • wymiar czasu pracy: 1 etat,
  • zatrudnienie: Umowa o prace. Możliwość zatrudnienia od 1 maja 2024r.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 22 188 10 50.

Zgłoszenia telefoniczne lub e- mail.pmichalowice@wikom.pl.

Renata Bontron, Dyrektor Gminnego Przedszkola w Michałowicach, ul. Kuchy 9 Reguły

Opublikowany przez: Angelika Niedzieska