26.11.2018 18:55

Andrzejkowa zabawa w Opaczy-Kolonii

400
Andrzejkowe szaleństwo w Opaczy-Kolonii, to już ostatnia huczna impreza w tym roku, w której mieszkańcy sołectwa wzięli udział, a odbyła się ona w minioną sobotę, 24 listopada.

Impreza już od samego początku zapowiadała się na udaną, ponieważ mieszkańcy licznie zgłosili chęć udziału w niej. A jak wiadomo nie ma lepszej atmosfery na imprezie, niż pośród swoich sąsiadów i znajomych.

Jak przystało na wydarzenie zorganizowane przez sołtys Grażynę Grabkę i radę sołecką było tanecznie i energetycznie. Mieszkańcy doskonale bawili się na parkiecie, a do tańca grał im zespół „Smile”. Zresztą nie ma to jak taniec przy muzyce na żywo, do której można było również pośpiewać.  

Szlagiery z dawnych lat i aktualne przeboje nieustannie rozbrzmiewały w świetlicy przy ul. Ryżowej 90. I tak do późnych godzin wieczornych, kiedy to w dobrych nastojach i z uśmiechami na twarzy uczestnicy zabawy opuszczali świetlicę.

Oczywiście żadna impreza nie może się obyć bez pyszności, przy których podczas andrzejkowego wieczoru nie zabrakło okazji do sąsiedzkich rozmów. Dodajmy, że wszystko to, co znalazło się na wspólnym biesiadnym stole zostało własnoręcznie zrobione przez uczestników zabawy. Mieszkańcy sołectwa zawsze starają się przygotować coś smacznego, co przypadnie do gustu każdemu i umili spotkanie. I to bez względu na to, czy jest to piknik rodzinny, okolicznościowy koncert, czy jedno z przedświątecznych spotkań.

Niewątpliwie zabawa andrzejkowa w Opaczy-Kolonii miała charakter międzypokoleniowy i bez względu na wiek zintegrowała mieszkańców.

Zabawa andrzejkowa została sfinansowana z funduszu sołeckiego sołectwa Opacz-Kolonia.

 

 

Podobne tematy: Świetlica Opacz-Kolonia

Zobacz także