05.03.2019 10:35

Karnawałowe ostatki w Opaczy-Kolonii

328
Ostatnia sobota karnawału w tym roku przypadła na 2 marca. To doskonała okazja do sąsiedzkiej zabawy, której oczywiście nie mogło zabraknąć również w Opaczy-Kolonii.

O tym, że wielu mieszkańców Opaczy-Kolonii kocha taniec nie trzeba przekonywać, dlatego od lat organizowane przez radną, sołtys i radę sołecką bale karnawałowe cieszą się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców sołectwa. Nigdy nie brakuje na nich szampańskiej zabawy i wyśmienitych humorów. Nie brakowało ich także w minioną sobotę, kiedy to tanecznym krokiem mieszkańcy Opaczy-Kolonii pożegnali karnawał.

Podobnie, jak to miało miejsce w ubiegłych latach, wszystkie smakołyki na tą radosną imprezę zostały przygotowane przez samych uczestników balu. Na jednym dużym stole znalazły się własnoręcznie zrobione pyszności, więc bez wątpienia było smacznie i zdrowo.

Zwykło się mówić, że żeby zabawa była udana potrzebne jest spełnienie dwóch warunków – dobre towarzystwo i dobra muzyka. Dobre towarzystwo zapewnili sami mieszkańcy, a i z muzyką było bardzo podobnie, ponieważ stolik DJ-a należał również do nich. Z głośników rozbrzmiewały zarówno przeboje z przed lat, jak i z ostatnich list przebojów, a nogi aż same rwały się do tańca.

Przy muzyce, dobrej zabawie, a przede wszystkim wyśmienitym humorze czas szybko płynął, dlatego też każdy taniec tańczony był od deski do deski. I aż szkoda, że karnawał już się kończy. Na szczęście dobre humory po balu mieszkańcy zabrali do domu z nadzieją, że wystarczy do kolejnej tanecznej imprezy w Opaczy-Kolonii.

Zabawa karnawałowa została sfinansowana z funduszu sołeckiego sołectwa Opacz-Kolonia.

 

 

Podobne tematy: Świetlica Opacz-Kolonia

Zobacz także