12.02.2024 10:45

Gwiazdorskie Walentynki w gminie Michałowice

155
Niemal w przededniu święta zakochanych, w sali multimedialnej urzędu gminy odbyło się wyjątkowe wydarzenie. Wydarzenie, któremu przyświecał szlachetny cel.

11 lutego, na zaproszenie wójt Małgorzaty Pacheckiej, Fundacji Serce Dziecka oraz HG Film do sali multimedialnej Urzędu Gminy Michałowice zawitali znani i znakomici artyści, którzy swoją obecnością uświetnili zbliżające się święto zakochanych i otworzyli serca na pomoc 4-letniej Hani.

To niezwykle miłe, że tak szlachetne wydarzenie odbywa się w naszej gminie. Usłyszałam wiele dobrych i ciepłych słów, że jesteśmy świetną społecznością i to po prostu czuć. Na tej sali panuje dobry nastrój i myślę, że ten dobry nastrój będzie towarzyszył podczas całego wydarzenia i pomoże zrealizować ten szczytny cel, dla którego się tu dzisiaj zebraliśmy – mówiła witając przybyłych gości, wójt Małgorzata Pachecka.

Z kolei Hanna Głowacka, pomysłodawczyni wydarzenia pokreśliła, iż wydarzenie odbywa się już po raz drugi i za każdym razem przyświeca mu jeden cel, pomoc. W tym roku tym celem jest zbiórka pieniędzy dla chorej Hani, która od urodzenia boryka się z wrodzoną wadą serca i która znajduje się pod opieką Fundacji Serce Dziecka. 

Na zgromadzoną w sali multimedialnej publiczność czekało mnóstwo atrakcji. Koncerty Iwony Węgrowskiej i Aleksandry Gołdy, pokazy mody, konkursy i atrakcyjne przedmioty przekazane przez artystów na licytację, z której pieniądze w całości zostały przekazane na leczenie Hani.

Wśród artystów, których w niedzielne popołudnie gościliśmy w naszej gminie byli: Karol Strasburger, Jarosław Kret, Monika Richardson, Iwona Węgrowska, Aleksandra Kostka, Emilia Dankwa, Aleksandra Gołda, Piotr Mróz, Agnieszka Wasilewska, Karolina Motylewska, Martyna Rokita, Eliza Gwiazda, Mateusz Pawłowski i Kamil Lemieszewski.

Opublikowany przez: Mariusz Marcysiak
Podobne tematy: sala multimedialna

Zobacz także