06.02.2017 20:00

Bal karnawałowy mieszkańców Michałowice-Wieś

547
Karnawał to czas wypełniony muzyką i świetną zabawą, a ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe jak np. ten w Michałowicach.

W sobotę, 4 lutego, w Ośrodku Rehabilitacji Olimpijczyków i Paraolimpijczyków KRIOSONIK, mieszkańcy Michałowic bawili na tegorocznym balu karnawałowym.

 

Na tą wyjątkową imprezę mieszkańców zaprosiła sołtys, Adriana Król-Popiel, która witając przybyłych gości życzyła wszystkim wspaniałej zabawy. Zabawy, do której mieszkańcy przygotowali się bardzo perfekcyjnie, a to za sprawą niezwykłych strojów, w które byli przebrani. Jak zabawa, to zabawa, więc tego dnia na sali balowej w Michałowicach pojawiło się wiele niezwykłych postaci m.in. Indianie, Rzymianie, Galowie, jaskiniowcy, drużyna żołnierzy, a także bohaterowie filmu „Gorączka sobotniej nocy” i szejk z Bliskiego Wschodu. Jednak największą popularnością cieszyły się stroje z lat dwudziestych. Nie zabrakło także par, które swoją charakteryzacją postanowiły połączyć niemożliwe, jak np. ogień i wodę w postaci diabełka i księdza.

 

Muzyczne hity serwował DJ DIL, który bawił już mieszkańców podczas ubiegłorocznej zabawy andrzejkowej. Andrzejki były bardzo udane, więc i bal karnawałowy za jego sprawą dostarczył uczestnikom wielu wspaniałych wrażeń i wyśmienitej zabawy. Były zarówno przeboje polskiej jak i światowej muzyki rozrywkowej. Oczywiście tak wspaniała zabawa oprócz dobrej muzyki wymaga również wesołej atmosfery, której także nie zabrakło tego wieczora w Michałowicach. Wspólna tańce i śpiewanie refrenów znanych przebojów tylko to potwierdzają.  

  

Na bal nikt nie przyszedł z pustymi rękoma, co jest już tradycją imprez Michałowic-Wsi, na które mieszkańcy bardzo chętnie przynoszoną własnoręcznie przygotowane pyszności i smakołyki.

 

Bal karnawałowy został sfinansowany z funduszu sołeckiego sołectwa Michałowice.

 

 

 

Opublikowany przez: Mariusz Marcysiak
Podobne tematy: Michałowice-Wieś

Zobacz także