Zabawa Andrzejkowa w Opaczy-Kolonii

28.11.2017 09:25     294
Andrzejki w Opaczy-Kolonii. fot. Mariusz Marcysiak
Do zabawy zaprasza sołtys, Grażyna Grabka oraz radna Anna Kamińska, a wśród gości był wójt gminy Michałowice, Krzysztof Grabka. fot. Mariusz Marcysiak Wspaniała atmosfera towarzyszyła uczestnikom zabawy przez cały wieczór. fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak Muzykę na żywo zapewnił zespół Wiktoria . fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak
Podobne tematy: Świetlica Opacz-Kolonia

Zabawy andrzejkowe powoli stają się już tradycją w naszej gminie. Podobnie jak mieszkańcy Reguł, Granicy i Michałowic-Wsi również w Opaczy-Kolonii postanowiono skorzystać z okazji jaką dają ostatki przed zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia.


Punktualnie o godzinie 18:00, 25 listopada sołtys, Grażyna Grabka oraz radna Anna Kamińska rozpoczęły imprezę, która podobnie jak inne sołeckie wydarzenia odbyła się świetlicy przy ul. Ryżowej 90. Czarujący andrzejkowy wieczór to wręcz idealny pomysł na wspaniałą zabawę, więc i w Opaczy-Kolonii nie mogło być inaczej.

 

Wśród uczestników zabawy był także wójt gminy Michałowice, Krzysztof Grabka, który tego wieczora odwiedził z życzeniami wielu niezapomnianych wrażeń aż 3 andrzejkowe imprezy m.in. w Granicy, Michałowicach Wsi i Opaczy-Kolonii. Oczywiście oprócz życzeń wójt przyniósł także przysłowiowy koszyczek, w którym znalazły się przepyszne pączki.

 

Świetna atmosfera, znakomite humory dopisywały uczestnikom imprezy przez cały wieczór, a o oprawę muzyczna zadbał zespół muzyczny „Wiktoria”. Wspólna zabawa i rozmowy przy stołach zapełnionych pysznościami, które zgodnie z tradycją Opaczy-Kolonii uczestnicy imprez przygotowują samodzielnie to świetny pomysł na integrację mieszkańców sołectwa.

 

Zabawy, radości oraz uśmiechu tego magicznego wieczoru było wiele i wszyscy uczestnicy zadowoleni oraz pełni wrażeń, po skończonej zabawie wrócili do swoich domów. 

 

Spotkanie andrzejkowe zostało sfinansowane z funduszu sołeckiego Opaczy-Kolonii. 

Opublikowane przez: Mariusz Marcysiak

Zobacz także

Bal choinkowy w Opaczy-Kolonii. fot. Mariusz Marcysiak

Bal choinkowy w Opaczy-Kolonii 18.12.2017 18:20

Pan Marcepan, właściciel cukierni wraz z Madame Lukier zabrali dzieci z Opaczy-Kolonii na bal do słodkiej krainy. Krainy cukierków, czekolady, ciasteczek i torcików.

czytaj więcej
Wieczór wigilijny w Opaczy-Kolonii. fot. Mariusz Marcysiak

Wieczór wigilijny w Opaczy-Kolonii 17.12.2017 20:35

Już tak jest, że w okresie przedświątecznym wszyscy, wszystkim ślą życzenia. Rodzinie, znajomym, przyjaciołom i sąsiadom. Tej idei hołdują także mieszkańcy Opaczy-Kolonii, którzy jak co roku tuż przed świętem Bożego Narodzenia spotkali się, aby złożyć sobie świąteczne życzenia.

czytaj więcej
Wieczór pieśni Bułata Okudżawy w Opaczy-Kolonii. fot. Mariusz Marcysiak

Wieczór pieśni Bułata Okudżawy 21.11.2017 23:30

Cóż to był za wieczór! Najpiękniejsze pieśni i ballady Bułata Okudżawy w wykonaniu artystów z Łódzkiego Teatru Piosenki wypełniły koncert, który w niedzielę, 19 listopada odbył się w świetlicy w Opaczy-Kolonii.

czytaj więcej
Wieczór Pieśni Patriotycznej w Opaczy-Kolonii. fot. Mariusz Marcysiak

Koncert Pieśni Patriotycznej w Opaczy-Kolonii 10.11.2017 08:55

Koncert Pieśni Patriotycznej w Opaczy-Kolonii rozpoczął obchody Święta Niepodległości w gminie Michałowice. Jak co roku sołtys, Grażyna Grabka wraz z radą sołecką i Kołem Emerytów i Rencistów nr 5 zaprosiła mieszkańców Opaczy-Kolonii na koncert w wykonaniu chórów „Czerwone Korale” i „Czerwone Koraliki”.

czytaj więcej
Warsztaty szalonego naukowca w Opaczy-Kolonii. fot. Mariusz Marcysiak

Warsztaty szalonego naukowca w Opaczy-Kolonii 21.05.2017 19:40

Jak się schłodzić w gorący dzień, taki jak miniona sobota? Ciekawym sposobem było wybranie się na warsztaty szalonego naukowca do Opaczy-Kolonii. Warsztaty w trakcie, których najmłodsi mieszkańcy sołectwa przeprowadzali eksperymenty z suchym lodem.

czytaj więcej
Koncert Luigiego Pagano z okazji Dnia Kobiet w Opaczy-Kolonii. fot. Mariusz Marcysiak

Koncert Luigiego Pagano z okazji Dnia Kobiet w Opaczy-Kolonii 13.03.2017 21:45

W minioną niedzielę Luigi Pagano zabrał panie z Opaczy-Kolonii w niezwykłą muzyczną podróż do Włoch, słonecznego i romantycznego kraju.

czytaj więcej
Tłusty czwartek w Opaczy-Kolonii. fot. Mariusz Marcysiak

Tłusty czwartek w Opaczy-Kolonii 23.02.2017 21:25

"Powiedział Bartek, że dziś tłusty czwartek, a Bartkowa uwierzyła, dobrych pączków nasmażyła". Dobrych i pysznych pączków nie zabrakło w Opaczy–Kolonii, gdzie mieszkańcy spotkali z okazji tłustego czwartku.

czytaj więcej
Bal karnawałowy mieszkańców Opaczy-Kolonii. fot. Mariusz Marcysiak

Karnawał, ach karnawał 22.02.2017 07:40

Karnawałowe szaleństwo w tym roku nie ominęło również mieszkańców Opaczy-Kolonii, którzy dali się porwać wspaniałej zabawie.

czytaj więcej
Bal w krainie szczęścia w Opaczy-Kolonii. fot. Mariusz Marcysiak

Bal karnawałowy dla dzieci - Opacz-Kolonia 06.02.2017 22:30

„Każde dziecko duże, małe lubi bale w karnawale” mówi jedno z porzekadeł. Nie inaczej było w minioną niedzielę, 5 lutego w świetli przy ul. Ryżowej, gdzie odbył się karnawałowy bal w krainie szczęścia dla dzieci z Opaczy-Kolonii

czytaj więcej
Teatrzyk dla dzieci - Królowa Śniegu. fot. Mariusz Marcysiak

Teatrzyk dla dzieci - Królowa Śniegu 29.01.2017 13:59

Zima to idealna pora na zimowe opowieści, a jedną z nich jest dobrze znana baśń Hansa Christiana Andersena „Królowa Śniegu”.

czytaj więcej