Wyniki wyszukiwania

Znaleziono 1918 podstron zawierających "krzysztof grabka"
41 Zebranie wiejskie sołectwa Nowa Wieś
W sobotę, 4 września w świetlicy wiejskiej w Nowej Wsi odbyło się zebranie mieszkańców sołectwa. Otworzył je sołtys Nowej Wsi Marian Bośka, a obecni byli: wójt gminy Krzysztof
42 Spotkanie Wielkanocne w Kole Emerytów i Rencistów
spotkanie Wielkanocne w Kole Emerytów i Rencistów. Uczestników przywitały pięknie przystrojone stoły, na których nie mogło zabraknąć wielkanocnych przysmaków. Wśród
43 Nagrody dla wieńca dożynkowego z Pęcic
25 sierpnia w Pruszkowie odbyły się Dożynki Powiatowe 2013, podczas których został rozstrzygnięty konkurs na najpiękniejszy wieniec dożynkowy. Wielki sukces odniosła kompozycja
44 „Od klasyki do rocka” – koncert w Nowej Wsi
W sobotę, 6 października w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowej Wsi odbył się koncert zespołu Flis Martell Duo.
45 Świąteczno - noworoczne spotkanie mieszkańców Suchego Lasu
Mieszkańcy Suchego Lasu bardzo licznie przybyli na spotkanie świąteczno-noworoczne. Zorganizował je sołtys Edward Chruściak wraz z radą sołecką. W wigilii uczestniczył Krzysztof
46 Nowy radiowóz dla Komisariatu Policji w Gminie Michałowice
Komisariat Policji w Gminie Michałowice został wyposażony w nowy policyjny radiowóz. Oficjalne jego przekazanie nastąpiło we czwartek, 14.01.2010 roku, na dziedzińcu Komendy
47 Osiedle Granica - wybory
We czwartek, 6 września, mieszkańcy Granicy wybrali swoich przedstawicieli do Zarządu Osiedla Granica. Przewodniczącą została Dominika Małgowska. Do zarządu weszły: Marta Łukaszewicz,
48 Michałowiccy seniorzy świętują swój dzień
Najczęściej pełnią rolę wychowawczą, a bez nich świat nie mógłby istnieć. Seniorzy, bo o nich mowa, są bardzo aktywni, tym bardziej wtedy, kiedy mogą się spotykać
49 UKS Komorów wśród ośmiu najlepszych drużyn koszykówki w Polsce
W niedzielę,14 kwietnia, zakończył się turniej Półfinałowy Mistrzostw Polski w koszykówce juniorów u-18. Drużyna z Komorowa, odniosła wielki sukces, zajmując drugie miejsce
50 Sołectwo Pęcice – doroczne zebranie mieszkańców
10 września odbyło się w świetlicy w Pęcicach zebranie mieszkańców. Prowadził je Waldemar Widlicki, sołtys Pęcic. W zebraniu uczestniczył Krzysztof Grabka, wójt gminy.
51 Spotkanie wigilijne w Pęcicach
We czwartek, 13 grudnia, spotkali się mieszkańcy Pęcic, aby podzielić się opłatkiem i złożyć sobie najlepsze świąteczne i noworoczne życzenie.
52 8 marca u seniorów w Granicy i Michałowicach
8 marca to wyjątkowy dzień dla pań. Dzień, kiedy to panowie honorują płeć piękną, składają im najserdeczniejsze życzenia i wręczają kwiatki.
53 Wigilia mieszkańców sołectwa Komorów
W sobotę, 21 grudnia, odbyło się spotkanie opłatkowe mieszańców sołectwa Komorów. Uczestniczyli w niej mieszkańcy, radni gminni, a także Krzysztof Grabka, wójt gminy Michałowice
54 W hołdzie lotnikom
W 78. rocznicę katastrofy lotniczej w Michałowicach wójt Krzysztof Grabka złożył kwiaty pod pomnikiem lotników rumuńskich i polskich.
55 Zawody wędkarskie dla dzieci w Nowej Wsi
W niedzielę 3 czerwca nad Smugiem w Nowej Wsi odbyły się zawody wędkarskie dla dzieci i młodzieży, zorganizowane z okazji Dnia Dziecka przez miejscowe Koło Wędkarskie.
56 Wigilia mieszkańców Pęcic
12 grudnia, odbyła się wigilia mieszkańców Pęcic. Spotkanie opłatkowe zorganizował Waldemar Widlicki, sołtys i Rada Sołecka Pęcic.
57 Piosenka włoska i Święto Kobiet w Granicy
4 marca, w granickiej świetlicy odbył się koncert największych włoskich przebojów. Koncert zorganizowali radni i Zarząd Osiedla Granica.
58 Koncert "Gwiazdo świeć, kolędo leć"
Przy wypełnionej po brzegi sali multimedialnej Urzędu Gminy Michałowice odbył się we wtorek, 2 lutego, niezwykły, pełen radości i pogody ducha koncert kolęd i pastorałek
59 Spotkanie wigilijne w Nowej Wsi
18 grudnia, w czwartek, w świetlicy w Nowej Wsi odbyło się spotkanie wigilijne lokalnego Koła Emerytów, Rencistów i Inwalidów. W spotkaniu uczestniczył Krzysztof
60 Spotkanie komorowskich emerytów – w świątecznym nastroju
26 kwietnia, w szkole w Komorowie, spotkali się emeryci z komorowskiego koła Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów Polskich. W świątecznym spotkaniu wielkanocnym