Wyniki wyszukiwania
Znaleziono 378 podstron zawierających "rozmowy"
221
Spektakl i wernisaż w komorowskiej bibliotece
126 rocznica urodzin Marii Dąbrowskiej była szczególnym dniem dla biblioteki oraz dla mieszkańców naszej gminy. Kilka dni po rocznicy - w sobotę 10 października Biblioteka
222
Piknik rodzinny w Pęcicach Małych
W sobotę, 15 czerwca, odbył się piknik rodzinny.
Było wiele atrakcji zarówno dla młodszych jak i starszych mieszkańców miejscowości. Festyn zorganizował Sołtys i Rada
223
Wigilia w Pęcicach Małych
W sobotni wieczór, 15 grudnia, spotkali się mieszkańcy Pęcic Małych aby podzielić się opłatkiem i złożyć sobie świąteczne i noworoczne życzenia. W spotkaniu
224
W świątecznym nastroju - spotkanie w Kaliszowym Gaiku
Powoli zbliża się wiosna… zbliżają się też święta wielkanocne. Z tej okazji, w świetlicy w Kaliszowym Gaiku, spotkali się seniorzy z Koła Emerytów i Rencistów sołectwa
225
Barbara Młynarska-Ahrens i Jerzy Sosnowski gośćmi biblioteki w Michałowicach
Gośćmi biblioteki w Michałowicach była Barbara Młynarska-Ahrens i Jerzy Sosnowski. Spotkanie odbyło się 22 września, w niedzielę. Uczestniczyła w nim Małgorzata
226
Wigilia mieszkańców sołectwa Komorów
Tradycyjnie mieszkańcy sołectwa Komorów spotkali się podczas wigilii, którą zorganizował sołtys, rada sołecka, radna Katarzyna Parzyńska i niektórzy mieszkańcy. Spotkanie odbyło
227
Wesołego Alleluja - spotkanie świąteczne w Granicy
W sobotę, tuż przed niedzielą palmową, odbyło się świąteczne spotkanie seniorów z Granicy. Uczestniczył w nim Krzysztof Grabka, wójt gminy Michałowice, z żoną, radni z Granicy,
228
WIANKI W KOMOROWIE
Wianki – zabawa taneczna w Kaliszowym Gaiku odbyła się kolejny raz i cieszy się coraz większym zainteresowaniem mieszkańców. Odbył się konkurs na najładniejszy wianek
229
Wigilia mieszkańców sołectwa Komorów
W sobotę, 21 grudnia, odbyło się spotkanie opłatkowe mieszańców sołectwa Komorów. Uczestniczyli w niej mieszkańcy, radni gminni, a także Krzysztof Grabka, wójt gminy Michałowice
230
Spotkanie wielkanocne w Opaczy-Kolonii
Tradycyjnie mieszkańcy Opaczy-Kolonii spotkali się, aby wspólnie przeżywać zbliżające się Święta Wielkanocne. W spotkaniu, jakie zostało zorganizowane w świetlicy sołectwa
231
Piknik Rodzinny – Pożegnanie lata – Pęcice Małe
W sobotę, 30 sierpnia, odbył się Piknik Rodzinny – Pożegnanie Lata. Impreza zorganizowana została przez sołtysa i Radę Sołecką Pęcic Małych. W pikniku uczestniczył
232
Karnawał, ach karnawał
Parafrazując tekst jednej ze znanych piosenek, w Nowej Wsi, na tym balu nad balami, cała sala tańczyła parami.
233
Świetny wynik zawodów wędkarskich na Smugu
Mistrzostwo Klubu Wędkarskiego z Nowej Wsi o puchar wójta gminy Michałowice rozstrzygnięte, a waga złowionych ryb przekroczyła 140 kg.
234
Piknik z okazji Dnia Niepodległości w Michałowicach
„Myśl o Polsce wielkiej i silnej, wolnej i niepodległej była i jest treścią mego istnienia, urzeczywistnienie jej było i jest jedynym celem mego życia.” -
235
Koncert Andrzejkowy w Nowej Wsi
W sobotę, 28 listopada, odbył się w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowej Wsi koncert andrzejkowy zatytułowany „Utwory na bis”.
236
Wigilia komorowskich emerytów - Komorów 2014
W sobotę, 20 grudnia, odbyło się w Szkole Podstawowej w Komorowie spotkanie opłatkowe. Komorowskich emerytów odwiedziła Barbara Czaplicka, posłanka, Krzysztof Grabka, wójt gminy,
237
Spektakl muzyczny „Przeminęło z Foggiem”
Muzyczna opowieść o Mieczysławie Foggu i dawnej Warszawie zagościła na scenie Granickiej Zatoki Kultury.
238
Czysta Granica i Nowa Wieś
W tym roku już po raz szósty spotkali się mieszkańcy Granicy i Nowej Wsi by uczestniczyć w akcji sprzątania lasu i najbliższej okolicy. Imprezę zorganizowała Marta
239
Świąteczo - noworoczne spotkanie mieszkańców Sokołowa
W Sokołowie świąteczne spotkanie mieszkańców odbyło się 30 grudnia, już po świętach, ale jeszcze przed nowym rokiem. Uczestniczył w nim Krzysztof Grabka, wójt gminy, z żoną,
240
Spotkanie świąteczne w Suchym Lesie
Ciepła i rodzinna atmosfera zagościła w minioną sobotę, 5 stycznia, w świetlicy Suchego Lasu, w której odbyło się ostanie już w naszej gminie spotkanie