Wyniki wyszukiwania
Znaleziono 1696 podstron zawierających "spotkanie mieszkańców"
321
Zebranie mieszkańców Reguł
Coroczne zebranie mieszkańców Reguł, zgodnie z zarządzeniem sołtys, Magdaleny Krajnik-Partyki odbyło się 28 września w sali multimedialnej Urzędu Gminy.
322
Spotkanie wielkanocne w Nowej Wsi
W czwartek 28 kwietnia w świetlicy wiejskiej w Nowej Wsi odbyło się spotkanie wielkanocne
zorganizowane przez miejscową Radę Sołecką oraz lokalne Koło Emerytów, Rencistów
323
Spotkanie edukacyjne. "Zrozumieć i wspierać - opieka domowa nad seniorami”
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej zaprasza na bezpłatne spotkanie edukacyjne „Zrozumieć, co się dzieje z Seniorem/Seniorką? – choroby otępienne” dla Mieszkańców Gminy Michałowice,
324
Przydomowe kompostowanie - Ekoporady - pierwsze spotkanie
Przypominamy, że w czwartek 27 kwietnia br. odbędzie się pierwsze z czterech zaplanowanych spotkań z cyklu "Przydomowe kompostowanie- ekoporady"
325
Czy nam po drodze z Unią Europejską? - spotkanie w Komorowie
W czwartek, 23 maja, odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Po rozmawiaj my” Tym razem gościem wieczoru była dr Elżbieta Skotnicka-Illasiewicz, socjolog. Spotkanie prowadził Andrzej W.
326
Zebranie mieszkańców Opaczy-Kolonii
19 września, w świetlicy w Opaczy-Kolonii odbyło się zebranie wiejskie mieszkańców sołectwa.
327
Spotkanie wielkanocne seniorów z Granicy
22 kwietnia odbyło się świąteczne spotkanie emerytów z Granicy. Uczestniczył w nim Krzysztof Grabka, wójt gminy Michałowice, z żoną, Przemysław Majtyka, rady gminy, ksiądz prałat
328
Spotkanie z profesorem Andrzejem Kułakowskim
W piątek, 23 listopada w Nowej Wsi odbyło się spotkanie z prof. Andrzejem Kułakowskim – międzynarodowym autorytetem w dziedzinie onkologii.
329
Naturalnie po cesarce – spotkanie z położną w Opaczy-Kolonii
Bardzo często kobiety uważają, że po cesarce nie ma już szansy na urodzenie kolejnego dziecka w sposób naturalny. A jak jest naprawdę? O tym, czy po cesarce poród naturalny
330
Spotkanie dotyczące zbiórek dla obywateli Ukrainy w naszej gminie
Drodzy mieszkańcy, członkowie NGO - organizatorzy zbiórek, które prowadzicie w naszej gminie. Małgorzata Pachecka, wójt gminy Michałowice serdecznie zaprasza na spotkanie związane z
331
Spotkanie Wigilijne w Regułach.
Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia do doskonała okazja do życzeń, które mieszkańcy Reguł postanowili złożyć sobie nawzajem podczas spotkania opłatkowego, jakie miało miejsce
332
Moi Mistrzowie - spotkanie z Magdą Umer
Towarzystwo "Komorowianie" zaprasza na spotkanie z cyklu 'Porozmawiajmy o .." 15 października (sobota ) godz. 17 , które odbędzie się w "Warsztacie" - Komorów ul. Ceglana 2d.
333
Zebranie mieszkańców Reguł
18 września 2014 r., w sali konferencyjnej na 2. piętrze w budynku Urzędu Gminy Michałowice w Regułach odbyło się zebranie wiejskie mieszkańców sołectwa Reguły.
334
Święta Bożego Narodzenia w sołectwie Komorów - spotkanie opłatkowe
Każdego roku w wigilii sąsiedzkiej w sołectwie Komorów uczestniczy coraz więcej mieszkańców. W tym roku w spotkaniu opłatkowych uczestniczył także Krzysztof Grabka,
335
Spotkanie z Marcelem Mossem - biblioteka w Michałowicach
Gminna Biblioteka Publiczna im. Zbigniewa Herberta w Michałowicach zaprasza na spotkanie z Marcelem Mossem (8 maja, godz. 18:00). Obowiązują zapisy!
336
ZEBRANIE MIESZKAŃCÓW OPACZ-KOLONIA
Budżet sołecki Opaczy-Kolonii, na rok 2023 wynosi 107 019,90 zł. Mieszkańcy zdecydowali, na co chcą przeznaczyć swój fundusz.
337
Zaproszenie na pierwsze spotkanie Koła nr 9 w 2024 roku
Zaproszenie na pierwsze w 2024 roku spotkanie Koła nr 9. W planach między innymi snucie planów na już trwający rok i wspominanie niedawno minionego.
338
Spotkanie opłatkowe w Pęcicach
Tradycyjnie już, tuż przed świętami, mieszkańcy Pęcic spotkali się przy wigilijnym stole. Spotkanie opłatkowe zorganizował Waldemar Widlicki, sołtys i Rada Sołecka Pęcic.
339
Spotkanie wigilijne sołectwa Reguły
W tym roku spotkanie świąteczne mieszkańców Reguł odbyło się w sali multimedialnej urzędu gminy, w niedzielę, 13 grudnia. Oprócz tradycyjnego dzielenia się opłatkiem,
340
Zebranie mieszkańców sołectwa Komorów
Zebranie mieszkańców sołectwa Komorów rozpoczęło cykl wrześniowych spotkań w naszej gminie, które corocznie organizowane są przez sołtysów i przewodniczących zarządów