Archiwalny
21.01.2014 11:55

Szablon skargi do WSA

9448
Szablon skargi do WSA na decyzję Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 17 grudnia dotyczącej nieruchomości „Dobra Ziemskie Michałowice”

W odpowiedzi na liczne prośby mieszkańców zainteresowanych złożeniem skargi do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego, na decyzję Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi
z dnia 17.12.2013 r. znak GZrn-057-625-514/11, dotyczącej nieruchomości ziemskiej stanowiącej własność Barbary Grocholskiej, oznaczonej jako „Dobra Ziemskie Michałowice” przekazujemy wzór skargi, który pojawił się na zebraniu mieszkańców w dniu 15.01.2014 r. oraz rachunek bankowy Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie, na który należy uiszczać opłatę od skargi.

Przedstawiamy także przykłady uzasadnień, które mogą pomóc Państwu w przygotowaniu Waszej skargi. Zaproponowane schematy uzasadnień dotyczą sytuacji najczęściej opisywanych przez mieszkańców, ale nie wyczerpują wszystkich stanów faktycznych w tej sprawie. Prosimy o dokładne przeanalizowanie zaproponowanych przykładów pod kątem dostosowania ich do sytuacji prawnej Państwa nieruchomości.

Jednocześnie, Gmina Michałowice informuje, że skarga Gminy Michałowice na ww. decyzję Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi zostanie opublikowana na stronie internetowej Urzędu Gminy Michałowice  w dniu 24.01.2014 r.

 

Rachunek bankowy Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie, na który należy uiszczać opłatę od skargi:

http://www.warszawa.wsa.gov.pl/106/18/dane_wsa_nip_regon_konto_bankowe.html

Załączniki

Autor: Urząd Gminy Michałowice
Opublikowany przez: Administrator

Zobacz także