Wyniki wyszukiwania
Znaleziono 1917 podstron zawierających "krzysztof%25252Bgrabka"
121
Zebranie wyborcze sołectwa Komorów
Mieszkańcy sołectwa Komorów podczas sobotniego zebrania ponownie wybrali Tadeusza Listosza na sołtysa. Do rady sołeckiej weszło pięć osób. W zebraniu uczestniczył Krzysztof Grabka,
122
Wianki – letni festyn w Komorowie
W sobotę, 20 czerwca, odbył się letni festyn dla mieszkańców sołectwa Komorów. Uczestniczył w nim Krzysztof Grabka z żoną, radni, a także mieszkańcy sołectwa.
123
Piknik pieczonego ziemniaka – Sokołów 2016
W sobotę, 24 września, mieszkańcy Sokołowa bawili się na Pikniku Pieczonego Ziemniaka. Piknik zorganizowany został na przy oczku wodnym i placu zabaw dla dzieci. Uczestniczył
124
Sołectwo Pęcice – doroczne zebranie mieszkańców
17 września, we wtorek, odbyło się w świetlicy w Pęcicach zebranie mieszkańców. Prowadził je Waldemar Widlicki, sołtys Pęcic. Zebranie odbyło się w budynku miejscowej świetlicy.
125
Recital Krzysztofa Bartłomiejczyka piosenek Okudżawy i Wysockiego
24 listopada 2013 r. w świetlicy w Opaczy-Kolonii odbył się recital piosenek rosyjskich bardów, Bułata Okudżawy (1924-1997) oraz Władimira Wysockiego (1938-1980), w wykonaniu
126
Wielkanocne spotkanie mieszkańców Opaczy Małej
Na zakończenie oktawy Wielkiej Nocy, mieszkańcy Opaczy Małej spotkali się na tradycyjnym wielkanocnym jajeczku.
127
Zakończenie roku szkolnego w Komorowie
25 czerwca dzieci przyszły ostatni raz do szkoły w roku szkolnym 2009/2010. W komorowskiej szkole dzieci i młodzież już od rana uczestniczyła w apelach. Uczniowie
128
Spotkanie wigilijne mieszkańców Opaczy Małej
Atmosfera świąt Bożego Narodzenia udzieliła się również mieszkańcom Opaczy Małej, którzy w sobotę, 9 grudnia uczestniczyli w spotkaniu opłatkowym zorganizowanym
129
Wigilia michałowickich seniorów
18 grudnia, w holu Zespołu Szkół w Michałowicach odbyło się coroczne spotkanie wigilijne seniorów z michałowickiego Koła nr 2 Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów.
130
Dzień Kobiet z Polefką
Reklamacja? Nie przyjmujemy, ale za to w rączki całujemy. 11 marca z okazji Dnia Kobiet dla pań z naszej gminy wystąpił kabaret Polefka.
131
Koncert patriotyczny z okazji Święta Niepodległości w Nowej Wsi
Mieszkańcy Nowej Wsi upamiętnili dzień niepodległości. W czwartek, 10 listopada, w remizie strażackiej odbył się koncert patriotyczny. Sławomir Zygmunt śpiewał wiersze
132
Wigilia mieszkańców Pęcic Małych
Wigilia mieszkańców Pęcic Małych odbyła się w sobotę, 16 grudnia. Spotkanie świąteczne zorganizowała Rada Sołecka Pęcic Małych i Zdzisława Krupa, sołtys. Uczestniczył
133
Piosenka francuska - koncert w Granickiej Zatoce Kultury
W cyklu Granica Sunday Festival odbył się w świetlicy koncert piosenki francuskiej zatytułowany Chansons Françaises Chansons d’Amour. Wystąpiła Lydie Charlotte Kotlinski, na gitarze
134
Spotkanie świąteczne w Pęcicach Małych
Tegoroczne spotkanie wigilijne w Pęcicach Małych, które odbyło się 29 grudnia miało dla mieszkańców miejscowości szczególny charakter - po raz pierwszy odbyło się w murach
135
ZEBRANIE MIESZKAŃCÓW PĘCIC
5 września odbyło się zebranie mieszkańców sołectwa Pęcice. Zwołał je Waldemar Widlicki, sołtys Pęcic. W zebraniu uczestniczył Krzysztof Grabka, wójt gminy, radni gminy
136
Spotkanie wigilijne w Pęcicach Małych
Święta Bożego Narodzenia to dla wielu jedno z najpiękniejszych świąt. Świąt pełnych ciepła i radości. To także okazja do sąsiedzkich spotkań w trakcie, których wszyscy
137
Koncert kolęd "A my do Betlejem"
31 stycznia, po mszy św. o godz. 18, w kościele Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Michałowicach wystąpił z koncertem kolęd Chór Polonia im. Ignacego Paderewskiego.
138
Katy Carr
W ramach obchodów „100 lat Niepodległości” w sobotę, 12 maja, w sali multimedialnej urzędu gminy z koncertem wyjątkowych pieśni wystąpiła Katy Carr.
139
Wieczór wigilijny komorowskich emerytów
W sobotę, 17 grudnia, spotkali się członkowie Koła Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Komorowie, aby podzielić się opłatkiem i złożyć sobie najlepsze świąteczne
140
8 marca - Dzień Kobiet w Nowej Wsi
8 marca, w niedzielę, mieszkańcy Nowej Wsi świętowali Dzień Kobiet. W remizie strażackiej odbyło się spotkanie, uczestniczył w nim Krzysztof Grabka, wójt gminy, z żoną