Wyniki wyszukiwania
Znaleziono 378 podstron zawierających "rozmowy"
281
Dzień Dziecka w Nowej Wsi
Nie ma nic wspanialszego niż radość dziecka, dlatego też gry, zabawy, konkursy, tańce oraz całe mnóstwo atrakcji wypełniło piknik rodziny, który z okazji Dnia Dziecka odbył się
282
Świąteczna Gala „Bella e Patetica” w Komorowie
W niedzielę, 13 grudnia, w komorowskiej szkole odbył się wyjątkowy wieczór – świąteczna gala „Bella e Patetica”, którą zorganizowało Towarzystwo Przyjaciół Miasta Ogrodu
283
Oddanie do użytku mieszkańców boiska w Pęcicach Małych
W sobotę, 27 sierpnia odbyło się przekazania do użytku mieszkańców boiska w Pęcicach Małych. W uroczystości uczestniczył Krzysztof Grabka, wójt gminy Michałowice
284
Zebranie Mieszkańców – Granica
Mieszkańcy Osiedla Granica, zdecydowali na co zostaną przeznaczone środki z funduszu osiedlowego, który na rok 2024 wynosi 96 931,80 zł.
285
Recital klawesynowy Lilianny Stawarz
W sobotni wieczór, 4 listopada, w sali multimedialnej urzędu gminy rozbrzmiały po raz kolejny dźwięki niecodziennego instrumentu. Tym razem mieszkańcy miała okazję usłyszeć jak
286
„Pole do popisu” – „oswajanie” Internetu w komorowskiej bibliotece
W środę, 26 marca br., w komorowskiej bibliotece, odbyło się spotkanie dla seniorów "Pole do popisu". Jego celem było popularyzowanie Internetu, jako narzędzia zdobywania informacji.
287
Szacowna Jubilatka Biblioteka
Gminna Biblioteka Publiczna w Michałowicach świętowała jubileusz 70-lecia. Mieszkańcy oraz zaproszeni goście wspólnie uczestniczyli w jubileuszowym spotkaniu, które odbyło się
288
O zebraniu mieszkańców Osiedla Komorów
W drugi poniedziałek września 2024 roku odbyło się zebranie mieszkańców Osiedla Komorów. Debatowano, przez ponad 150 minut, nie tylko nad podziałem funduszy osiedlowych, ale też
289
Zebranie mieszkańców Opaczy-Kolonii
Coroczne zebranie mieszkańców Opaczy-Kolonii, zgodnie z zarządzeniem sołtys, Grażyny Grabki, odbyło się 11 września w miejscowej świetlicy.
290
ZIELONO MI - festyn w Komorowie
Już po raz trzeci odbył się w Komorowie piknik dla mieszkańców. Pogoda była wspaniała, zgromadzeni licznie mieszkańcy miło i pożytecznie spędzili sobotnie popołudnie. Piknik
291
Akademia Koszykówki Komorów awansowała do półfinałów Mistrzostw Polski U-13!
Trzy dni, trzy mecze i trzy wyniki ze średnią ponad 130 punktów dla Akademii Koszykówki Komorów w ćwierćfinałach Mistrzostw Polski w Koszykówce Mężczyzn U-13. Wielkie brawa
292
Spotkanie z mieszkańcami Pęcic Małych
W poniedziałek, 26 września, odbyło się zebranie z mieszkańcami Pęcic Małych. Zebranie zwołała Aleksandra Warsztocka, sołtys Pęcic Małych. Uczestniczył w nim Krzysztof Grabka,
293
Wigilia mieszkańców sołectwa Komorów
Tradycyjnie mieszkańcy sołectwa Komorów spotkali się podczas wigilii, którą zorganizował Artur Kostera sołtys, Rada Sołecka, radna Katarzyna Parzyńska i niektórzy mieszkańcy.
294
Zebranie mieszkańców sołectwa Pęcice
8 września, odbyło się zebranie z mieszkańcami sołectwa Pęcice. Zwołał i prowadził je Waldemar Widlicki, sołtys Pęcic. W zebraniu uczestniczył Krzysztof Grabka, wójt oraz
295
10 par z gminy Michałowice świętowało długoletnie pożycie małżeńskie
10 grudnia br. w Urzędzie Gminy Michałowice odbyła się uroczystość, podczas której wójt Małgorzata Pachecka wręczyła 10 parom odznaczenia państwowe i pamiątkowe dyplomy za
296
Taneczna biesiada przy ognisku – piknik w Regułach
3 października 2015 r., w zabytkowym parku w Regułach odbył się rodzinny piknik „Powitanie jesieni”.
297
Wizyta komorowskich uczniów w domu dziecka
Tradycją jest współpraca i znajomość z opiekunami i podopiecznymi Domu Dziecka "Przystań" w Skarżysku-Kamiennej z młodzieżą i nauczycielami Liceum
298
Jubileusz Par Małżeńskich
W tym roku aż 13 par obchodziło swój jubileusz małżeństwa podczas uroczystości z okazji Gminnego Dnia Seniora, która odbyła się 20 października, w hotelu Venecia Palace
299
Radość z nowej świetlicy w Nowej Wsi
Pięknieją sołectwa i pięknieje nasza gmina, która wzbogaciła się o nowe miejsce spotkań i aktywizacji lokalnego społeczeństwa, a tym miejscem jest przepiękna
300
Gmina bez smogu - działamy dla ochrony powietrza
Wszyscy mamy wpływ na jakość powietrza, którym oddychamy, a każde działanie na rzecz wyeliminowania smogu jest cenne i ważne.