1850

Ewidencja udzielonych i cofniętych zezwoleń na prowadzenie działalności w zakresie opróżniania zbiorników bezodpływowych lub osadników w instalacjach przydomowych oczyszczalni ścieków i transportu nieczystości ciekłych

Lp. Nazwa firmy Siedziba Ważność zezwolenia Status zezwolenia
1. Wywóz Nieczystości Płynnych Transport Drogowy Maria Borkowska

Milanówek,
ul. Długa 44/8

08.06.2031 r. udzielone
2. Arkazen Zenon Ciarka w spadku Opacz Mała,
ul. Czysta 9
30.11.2022 r. wygaszone
3. TOI TOI Polska Sp. z o.o.  Warszawa,
ul. Płochocińska 29
31.12.2032 r. udzielone
4. WC Serwis Polska Sp. z o.o.  Zabrze, ul. Szybowa 20E 31.12.2032 r. udzielone
5. Alfa Partner Kamil Wójcik Warszawa,
ul. Kasprowicza 88/50
22.02.2023 r. wygaszone
6. Marcin Jasiński Pruszków,
ul. Mickiewicza 47
13.04.2033 r. udzielone
7. Usługi Asenizacyjne Leon Szeląg Raszyn, ul. Słowikowskiego 62a 29.02.2024 r. udzielone
8. WC Lejek Iwona Piechulska  Siestrzeń,
ul. Żelechowska 7A
01.08.2024 r. udzielone
9. Sebastian Wiśniewski Wywóz Nieczystości Płynnych  Pruszków,
ul. Zacisze 3
06.03.2026 r. udzielone
10. Clipper Sp. z o.o.  Warszawa,
ul. Muszkieterów 31
30.04.2026 r. udzielone
11. Stanisław Strzemiński Wywóz nieczystości stałych i płynnych Otrębusy,
ul. Wiejska 29
31.05.2026 r. wygaszone
12. Krzysztof Król Wywóz Nieczystości Płynnych Milanówek, ul. Wojska Polskiego 108a 31.05.2026 r. wygaszone
13. PHU Rafał Wall  Brwinów,
ul. Baśniowa 182 Domaniewek
31.03.2027 r. udzielone
14. Usługi Asenizacyjne Andrzej Wall Brwinów, ul. Baśniowa 160 Domaniewek  31.03.2027 r. wygaszone
15. Miejski Zakład Oczyszczania w Pruszkowie Sp. z o.o.  Pruszków, ul. Stefana Bryły 6 31.03.2027 r. udzielone
16. Wywóz Nieczystości Płynnych Nowakowski-Michalski Paweł w spadku Milanówek,
ul. Daleka 1
26.03.2027 r. wygaszone
17. GEA-NOVA Sp. z o.o. Płochocin, ul. Leśna 1 Józefów 31.07.2027 r. udzielone
18. BYŚ  Wojciech Byśkiniewicz Warszawa,
ul. Arkuszowa 43
31.07.2027 r. udzielone
19. SIR-COM  Wywóz Nieczystości Stałych i Płynnych Stanisław Zajączkowski Nowa Iwiczna,
ul. Krasińskiego 65
15.11.2027 r. udzielone
20. JARPER Sp. z o.o. Kolonia Warszawska, Al. Krakowska 108a 31.08.2028 r. udzielone
21. P.U. Hetman Sp. z o.o. Warszawa,
Al. Krakowska 110/114
15.05.2029 r. wygaszone
22. Sylwester Nerc Transnec

Warszawa, ul. Bartoszycka 23 lok. 3

15.07.2029 r. udzielone
23. mToilet Sp. z o.o.    Warszawa,
ul. Toruńska 31
15.12.2029 r. udzielone
24. WCTRON Sp. z o.o. Wrocław, ul. Wyb. J. Słowackiego 9 18.01.2031 r. udzielone
25. TLC Rental Sp. z o.o. Sokołów,
ul. Rodzinna 38A
24.03.2031 r. udzielone
26. Alfa Partner Sp. z o.o. Pruszków,
ul. Żbikowska 8a
25.02.2032 r. udzielone
27. Wywóz nieczystości płynnych Elwira Nowakowska-Michalska Milanówek,
ul. Średnia 22
31.01.2033 r. udzielone
28. Wywóz nieczystości płynnych Król Dorota Otrębusy,
ul. Wiejska 29
07.04.2033 r. udzielone
29. Wywóz nieczystości płynnych Zbigniew Zajko Brwinów,
ul. Baśniowa 160 Domaniewek
23.08.2033 r. udzielone
30. Bracia Dudzińscy Sp. j.

Rembelszczyzna, ul. Jana Kazimierza 429 Nieporęt

29.11.2033 r. udzielone