Wyniki wyszukiwania
Znaleziono 1269 podstron zawierających "warsztaty+letnie"
1021
Zebranie mieszkańców – Reguły
Mieszkańcy Reguł przyjęli 3 uchwały, które są wynikiem ich dorocznego spotkania podsumowującego miniony rok.
1022
Zebranie mieszkańców Suchego Lasu
Zgodność przy podejmowaniu uchwał i konkrety we wnioskach do budżetu gminy Michałowice na rok 2025. Tak można opisać zebranie mieszkańców Suchego Lasu, które 13 września odbyło
1023
Pierwszy escape room w naszej gminie: Pokój zagadek Pani Marii
Gminna Biblioteka Publiczna im. Marii Dąbrowskiej w Komorowie, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Gminy Michałowice oraz Fundacja Edukacji Międzykulturowej, kolejny raz postanowiły
1024
Festyn rodzinny w przedszkolu Sióstr Misjonarek w Komorowie
24 maja - w niedzielę Zesłania Ducha Świętego - siostry Misjonarki wraz z dziećmi i rodzicami zorganizowały festyn rodzinny. Rozpoczął się mszą świętą. Podczas festynu
1025
Zebranie mieszkańców Sołectwa Komorów
5 września Artur Kostera, sołtys sołectwa Komorów, zwołał zebranie mieszkańców. Uczestniczyło w nim blisko 40 osób. Obecna na zebraniu była Małgorzata Pachecka, Pani wójt gminy
1026
Mieszkańcy wybrali projekty w ramach Budżetu Obywatelskiego 2022!
Miło nam poinformować, że wszystkie projekty poddane pod głosowanie w I edycji BO gminy Michałowice będą realizowane z przyszłorocznego budżetu gminy
1027
Doświadczenie i młodość w Suchym Lesie
18 czerwca br. mieszkańcy Suchego Lasu postawili po raz kolejny na Edwarda Chruściaka.
1028
Zebranie mieszkańców Opaczy-Kolonii
Coroczne zebranie mieszkańców Opaczy-Kolonii, zgodnie z zarządzeniem sołtys, Grażyny Grabki, odbyło się 11 września w miejscowej świetlicy.
1029
Agnieszka Lenard ponownie przewodniczącą zarządu osiedla Michałowice
Kontynuacja dobrego zarządzania i współpraca celem przewodniczącej w nowej kadencji.
1030
Prezydium Młodzieżowej Rady Gminy Michałowice II kadencji wybrane
Mateusz Pietrzak został przewodniczącym Młodzieżowej Rady Gminy Michałowice (MRGM) II kadencji, natomiast Wiktoria Ciechomska, Julia Michewicz i Janek Pędzich będą pełnić funkcję
1031
Zebranie z mieszkańcami Nowej Wsi
W czwartek, 24 września, w świetlicy wiejskiej w Nowej Wsi odbyło się zebranie mieszkańców sołectwa. Zwołał je, a także prowadził, Marian Bośka, sołtys Nowej Wsi. Na zebraniu
1032
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w gminnych szkołach!
Dyrekcje, nauczyciele, uczniowie i pracownicy szkół w Komorowie, Michałowicach i Nowej Wsi zagrają z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy już po raz kolejny. Serdecznie
1033
Mieszkańcy Osiedla Granica wybrali swój zarząd
26 czerwca odbyło się zebranie wyborcze mieszkańców osiedla Granica, na którym zdecydowano ponownie powierzyć funkcje przewodniczącego zarządu Pawłowi Łąpiesiowi.
1034
Jestem mieszkańcem europejskiej metropolii - konkurs plastyczny
Miasto Stołeczne Warszawa oraz Stowarzyszenie Metropolia Warszawa zaprasza klasy 1-3 szkół podstawowych do udziału w konkursie "Jestem mieszkańcem europejskiej metropolii" (termin
1035
Trwa realizacja projektów Budżetu Obywatelskiego 2024!
Trwa realizacja 15 projektów zgłoszonych i wybranych przez mieszkańców w III edycji BO. Ich łączna wartość wynosi 491 900 zł.
1036
Dni Gminy Michałowice 2022 - Reguły 24 -25 września
Wójt Gminy Michałowice, Małgorzata Pachecka zaprasza na Dni Gminy Michałowice 2022. Pierwszego dnia, w sobotę, odbędzie się piknik ekologiczny i gra terenowa "Weź głęboki
1037
ZEBRANIE MIESZKAŃCÓW OPACZ-KOLONIA
Budżet sołecki Opaczy-Kolonii, na rok 2023 wynosi 107 019,90 zł. Mieszkańcy zdecydowali, na co chcą przeznaczyć swój fundusz.
1038
Dbamy o powietrze dla przyszłych pokoleń – kolejna edycja pikniku ekologicznego
14 września 2024 roku w gminie Michałowice odbył się długo wyczekiwany piknik ekologiczny, który zgromadził mieszkańców z całej gminy oraz okolicznych miejscowości. Tym razem
1039
Nowa sołtys w Opaczy-Kolonii
Blisko 250 osób wzięło udział w zebraniu wyborczym, które 24 czerwca odbyło się w Opaczy-Kolonii. To był pokaz istoty demokracji, którą bez wątpienia są wybory.
1040
Segreguję po nowemu
Od 10 czerwca, dla klas 1-6 w szkołach naszej gminy, prowadzone są zajęcia "Segreguję po nowemu", które odbywają się w ramach programu edukacji ekologicznej "Eko-Dzieciak".