Wyniki wyszukiwania

Znaleziono 1241 podstron zawierających "świetlica granica"
1141 Coroczne zebranie z mieszkańcami sołectwa Komorów
W piątek, 20 września, odbyło się spotkanie z mieszkańcami sołectwa Komorów. Zebranie zwołał Tadeusz Listosz, sołtys. Uczestniczył w nim Krzysztof Grabka, wójt gminy, Piotr
1142 Spotkanie wielkanocne emerytów z sołectwa Komorów
Spotkanie wielkanocne seniorów z Koła Emerytów i Rencistów sołectwa Komorów odbyło się w świetlicy w Kaliszowym Gaiku. Wśród zaproszonych gości znalazł się między innymi
1143 Mieszkańcy Reguł mają nową świetlicę !
Po starym budynku nie ma już śladu. Teraz to nowa przestrzeń do wielu interesujących aktywności – warsztatów oraz zajęć dla dzieci i dorosłych, koncertów, teatrzyków, a także
1144 ZEBRANIE MIESZKAŃCÓW PĘCIC
Pęcice są kolejnym sołectwem, w którym kontynuowany jest cykl zebrań mieszkańców z lokalnym samorządem. Podczas poniedziałkowego zebrania mieszkańcy przyjęli sprawozdanie sołtysa
1145 Koncert Pieśni Patriotycznej w Opaczy-Kolonii
Koncert Pieśni Patriotycznej w Opaczy-Kolonii rozpoczął obchody Święta Niepodległości w gminie Michałowice. Jak co roku sołtys, Grażyna Grabka wraz z radą sołecką
1146 Zebranie mieszkańców Opaczy Małej
16 września 2014 r., w prywatnym domu przy ul. Targowej odbyło się coroczne zebranie wiejskie Opaczy Małej. Na liczne pytania odpowiadał, wiele zagadnień tłumaczył wójt gminy
1147 Wieczór wigilijny w sołectwie Komorów
Wigilia w sąsiedzkim gronie w sołectwie Komorów na dobre wpisała się w tradycję tej miejscowości. Mieszkańcy tłumnie przybyli do świetlicy W kaliszowym gaiku, aby
1148 Patriotyczny koncert w Opaczy-Kolonii
8 listopada w świetlicy w Opaczy-Kolonii odbyła się patriotyczna uroczystość z okazji Święta Niepodległości. Pieśni oraz piosenki patriotyczne, pod kierunkiem Renaty Włodarek
1149 Wigilia mieszkańców Sokołowa
W Sokołowie wigilijne spotkania mieszkańców, podczas których zebrani dzielą się opłatkiem i składają sobie życzenia, są już tradycją. W wigilii uczestniczył Krzysztof
1150 Wigilia w Opaczy Kolonii
Wigilijne spotkanie w Opaczy Kolonii odbyło się w świetlicy 17 grudnia.
1151 Sesja Rady Nr XXV
Przebieg obrad i wyniki głosowań. 1. Sprawy porządkowe. Głosowano w sprawie: Sprawdzenie obecności. Wyniki głosowania OBECNY: 15, NIEOBECNY: 0 Wyniki
1152 Święta Wielkanocne w sołectwie Komorów
Mieszkańcy sołectwa Komorów starannie przygotowywali się do przeżycia Świąt Wielkiej Nocy. W ubiegłym tygodniu zorganizowali przedświąteczne spotkanie w gronie emerytów.
1153 Spotkanie wigilijne mieszkańców Opaczy-Kolonii
„Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy” głoszą słowa jeden z kolęd. Nie inaczej było podczas spotkania wigilijnego mieszkańców Opaczy-Kolonii, które odbyło 17 grudnia w
1154 Wianki – letni festyn w Komorowie
W sobotę, 21 czerwca, odbył się letni festyn dla dzieci i dorosłych. Zorganizowany został w Kaliszowym Gaiku przy świetlicy. Uczestniczył w nim Krzysztof Grabka z żoną,
1155 Rozlicz PIT 2017 tam gdzie mieszkasz
Zachęcamy osoby, które mieszkają w naszej gminie, a nie są tu zameldowane, do rozliczania podatku dochodowego od osób fizycznych w Urzędzie Skarbowym w Pruszkowie, właściwym ze
1156 KARNAWAŁOWA ZABAWA DLA DZEICI Z OPACZY- KOLONII
W niedzielę 8 lutego, dzieci z Opaczy-Kolonii bawiły się podczas balu karnawałowego.
1157 Spotkanie świąteczno- noworoczne mieszkańców Suchego Lasu
Mieszkańcy Suchego Lasu spotkali się w styczniu, aby złożyć sobie najlepsze świąteczno – noworoczne życzenia. W spotkaniu opłatkowym uczestniczył Krzysztof Grabka, wójt
1158 W trzaskający mróz
WIELKANOCNE SPOTKANIE W OPACZY-KOLONII

23 marca, w świetlicy w Opaczy-Kolonii odbyło się tradycyjne spotkanie wielkanocne; w wiosennej atmosferze, choć na dworze było minus kilkanaście stopni.
1159 Wieczór wigilijny w Opaczy-Kolonii
Już tak jest, że w okresie przedświątecznym wszyscy, wszystkim ślą życzenia. Rodzinie, znajomym, przyjaciołom i sąsiadom. Tej idei hołdują także mieszkańcy Opaczy-Kolonii,
1160 Wielkanocne spotkanie w Regułach
WRÓĆCIE DO ŹRÓDŁA

17 kwietnia, w Niedzielę Palmową, w Regułach, w świetlicy, która znajduje się w zabytkowym parku, odbyło się tradycyjne spotkanie wielkanocne, zorganizowane przez Radę